KUINKA PALJON MAITUA MÄNNÖÖ PÄEVÖÖ KOHE????

Maitopoika666

Elikkä ite juon meleko kohtuu palio maitua päivässä noin 2-4 purkkia ylleensä. En muista millo oisin juonu viimeks alle purkillisen elikkä on meleko kaua siitä aikaa. Tuota maitua menneepi sillä nii palio ko ei ikinä jaksa viiä sitä vajjaata purkkia jääkaappii nii samapa tuo o juua sitte loppuu asti. Tullooha siitä maiosta sitä rotteiinia ja rasvaaki iha hyvi elikkä papuki kasvaa. Ja tulleeha siitä aika saatanan seksikkäät maitoviiksekki sittennii. Alkoimpa sitte täsä miettimää että oonko ainoa tälläne henkilö vai löytyykö joku jolla ois samallaine tapa?

6

354

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • UrmasKull

      Piim läheb liiter või kahe päeva parimal oh well.

    • Knkjoiu

      Maito on imeväisten ruokaa. Ei aikuisten ruokavalioon kuulu maito. Luonnossakin nisäkkäät lopettaa pentuvaiheen jälkeen maidon lipittämisen ja siirtyy lihaan.

      • MaidotOn

        No voimailijoiden kehitys tunnetusti jää lasten tasolle henkisestikin.


      • Ökhsnb

        Männööhän tuota vuan pari purkkeloo päewässä.


      • MaidotOn
        Ökhsnb kirjoitti:

        Männööhän tuota vuan pari purkkeloo päewässä.

        Myrkkyä se on!


    • Pihjn

      Korjoon pari lasellista vuan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      386
      5779
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1742
    3. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      106
      1001
    4. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      95
      914
    5. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      46
      872
    6. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      52
      872
    7. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      132
      872
    8. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      861
    9. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      833
    10. Haikeaa miten kaikki meni

      Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.
      Ikävä
      56
      827
    Aihe