Kannattaa yrittää

Pakettiautonkuljettajan töihin paketteja kuskaamaan myös 50v, , sillä eihän sitä koskaan tiedä vaikka onnistaisi vai mitä mieltä olette jos haetaan reipasta hyvän fyysisen kunnon omaavaa jne niin kait sitä nyt 50v voi olla vaikka paremmassa kunnossa kuin 20v?
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Helppoa, siistiä ja kevyttä hommaa. Nykyään on puhelimissa navit, niin löytää perillekkin. Päivätyötä vähän yli 2000€/kk brutto palkka ainakin pk-seudulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joooo654 kirjoitti:

Pakettiautonkuljettajan töihin paketteja kuskaamaan myös 50v, , sillä eihän sitä koskaan tiedä vaikka onnistaisi vai mitä mieltä olette jos haetaan reipasta hyvän fyysisen kunnon omaavaa jne niin kait sitä nyt 50v voi olla vaikka paremmassa kunnossa kuin 20v?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu