Tulipahan mieleen.
Onko Darkfear autistinen?
9
183
Vastaukset
No en kyllä ole, koska ei ole koskaan sellaista vaivaa mulla ikinä todettu. Eikä mulla edes mikään viittaa mitenkään siihen suuntaan, että voisin muka olla mitenkään autistinen.
- peukkudarkkis
peukutatko omia kommenttejas
- itsepeukuttaja
peukkudarkkis kirjoitti:
peukutatko omia kommenttejas
Peukuttaa se, näinhän se itse jossain toisessa ketjussa tunnusti tekevänsä. Typerää kyllä peukuttaa omia kommenttejaan...
- vbghmgh
Darkkarin naisonni paranisi kun lopettaisi kemiallisen kastraation aiheuttavien kaljuuntumisen esto lääkkeiden syömisen.
Itse DarkFear laittoi mulle eräänä päivänä yksityisviestiä, että hänellä kuulemma on autisminkirjon oireita, eli lähinnä terminaalivaiheeseen edennyt aspergerin syndrooma.
Onneksi mulla ja itse Bicky Royal miehellä ei ole mitään autisminkirjon oireita ja siksi me saammekin jatkuvasti pillua näin kolmekymppisenä vaikka tukka onkin tippunut päästä ja viimeisetkin haivenet on ajeltu.En ole kyllä koskaan sulle mitään yksityisviestiä laittanut, kun ei täällä edes pysty sellaista laittamaan ja sähköpostiakaan en ole sulle ikinä laittanut.
Mulla ei kyllä ole mitään vitun autismia, eikä mitään vitun aspergereja, sillä mun sosiaaliset taitoni ovat aivan erinomaiset, toisin kun jollain vitun autistisilla ALI-IHMISILLÄ.- Terhiliina
DarkFear kirjoitti:
En ole kyllä koskaan sulle mitään yksityisviestiä laittanut, kun ei täällä edes pysty sellaista laittamaan ja sähköpostiakaan en ole sulle ikinä laittanut.
Mulla ei kyllä ole mitään vitun autismia, eikä mitään vitun aspergereja, sillä mun sosiaaliset taitoni ovat aivan erinomaiset, toisin kun jollain vitun autistisilla ALI-IHMISILLÄ.Olet kauhea rasisti :( et yhtään sivistynyt, suvaitsevainen ja kansainvälinen EUROOPPALAINEN MIES kuten väität.
- m-1-e-z
Sisältää loukkauksia. =P
Darkfear on todennäköisesti ainoa, ei autistinen henkilö tällä keskustelupalstalla. - DarkFear_ei_kirj
Voi kun ei taaskaan toimi tunnukset, tai sitten en osaa käyttää konetta kun olen niin kehis, että tietäkääkin se. No kuiteskin on mulle autismi, ja hyvin paha sellainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1411478
- 1151225
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede261043Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89984Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat313871- 99833
- 38722
- 109676
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56658Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet144644