Osuma All Starz, Mitä mieltä?

Räppipää

Mielenkiintoinen possebiisi, 23 räppäriä samalla kipaleella.. Odotin että olisi sekava tms. mutta itse pidin biisistä ja pysyi koossa vaikka onkin isolla porukalla tehty pitkä kipale!
Mitä mieltä muut on, onko onnistunut possebiisi? Ketkä vetää parhaat verseet, ketkä ei niin onnistu?

6

2536

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MEGAkink

      Ihan loistava setti!! Kiran suoran kundit nousee yli muiden mun korvaani kirkkaasti. Toki muutama muukin helmi. Lisää tämmöst!

    • joujoufak

      hirveettä paskaa taas huvittava miten ämmät ei osaa todellakaan rapata vaan jonkun koviksen on pitäny sanat kirjottaa.

    • Amerikandream

      Rambo on aina kova, samoin adod. Mikidi Mäkinen, gaiaf, pikkupiru... Olihan niitä kovia. Astetta kovempi possebiisi.

    • Osw

      Mimmiräppärit vetää koviten ja Petos!!

    • Anonyymi

      Mitä näitä osw rikollisia nostamaan jalustalle. Siellä taitaa olla nyt tilanne päällä kun jäätii kiinni katiskarysään.

      • Anonyymi

        Vittu että sun tapaset ihmiset on vaan niin pihalla joka asiasta, siis ihan joka asiasta, siis hyödyllinen idiootti ja vielä kaikille osapuolille :D Ei oo ihme et maailmal menee päi vittua ku suurimmal osal on sun kaltanen olematon ajatusmaailma, no kusihan ei kehitä ajatusta.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      80
      5619
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      127
      3913
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      44
      3763
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      66
      3434
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2868
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2389
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      27
      2174
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      204
      2071
    9. 31
      1756
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      429
      1739
    Aihe