Tuli vaan mieleen Ogier ja Tanak Viisaampia !!!

Ei halua aurata Meksikossa suosiolla antavat sen Latviksen hommaksi ja sitten kun mennään asfaltille onkin jo pistejohto taskussa Että näin.
265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voihan sitä tappiotaan noinkin selitellä. Toyota se vaan kiitää.

Äänestä

Katotaan miten käy, aika kumma että Tanak olisi yht äkkiä hävinnyt 30 sek Tallimääräys? kyllä noi osaa laskea , jos menet Meksikoon ekana voit olla aikas kaukana ekanpäivän jälkeen , tosin sarjan nopein on Hyundai johtanut kaikkia kisoja rutkastti mutta epäonnea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kylläneosaa kirjoitti:

Ei halua aurata Meksikossa suosiolla antavat sen Latviksen hommaksi ja sitten kun mennään asfaltille onkin jo pistejohto taskussa Että näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu