Poikaystäväni harrasti seksiä äitini kanssa?!

IslaKasanen

Olen 16-vuotias tyttö ja epäilin poikaystävääni pettämisestä, joten annoin hänelle kondomin, jossa oli reikä. Lähdimme tyttö porukalla viikonlopuksi kaverille juhlimaan kaverin syntymäpäiviä. Kotiin tultuani en huomannut mitään ihmeellistä, mutta kahden viikon kuluttua äitini ilmoitti olevansa raskaana. Hän ei suostunut kertomaan kenelle hän on raskaana... Voiko hän olla poikaystävälleni raskaana, sillä hän sanoi käyneensä meillä hakemassa tavaroita sinä viikonloppuna, kun olin juhlimassa. Poikaystäväni on siis 19v.

4

1384

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kauhunilmekö

      Kerro toi sama poikaystävällesi, siis se että äiti on nyt raskaana ja tarkkaile reaktiota.

    • Voihhhh

      VOIH, miksi näitä ala-arvoisia projoja edes julkaistaan!!!!!

      • sattuuhannäitä

        Niin, tämähän voi olla provo... MUTTA tosielämässä minun tuttuni ollessaan 16 poikanen, petti tyttöystäväänsä tämän n. 40v äidin kanssa. Siis oikeasti, eikä ole mikään provo. Yllätys, yllätys, että tyttöystävä jätti.;) Kyseinen äitikin oli naimisissa... En tiedä tuliko ero, mutta veikkaan että tuli. Jäivät rysän päältä kiinni, joten tapaus oli selkeä.

        Eli, on mahdollista että teinipoika ja aikuinen nainen paneskelee. Mutta reikäinen kortsu ja paksuna oleva äiti ei vielä todista asiaa.


      • mekkk

        Yleensä vanhemmat naiset käyttävät muuta ehkäisyä kuin kumia ja eihän nuori käytä kumia kun nainen on jo 40v niin saa varmaan olmankinkumiakin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      43
      2279
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      57
      1841
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      143
      1832
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      107
      1426
    5. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      21
      1146
    6. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      54
      1120
    7. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      1028
    8. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      62
      1009
    9. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      54
      857
    10. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      102
      851
    Aihe