Olen 16-vuotias tyttö ja epäilin poikaystävääni pettämisestä, joten annoin hänelle kondomin, jossa oli reikä. Lähdimme tyttö porukalla viikonlopuksi kaverille juhlimaan kaverin syntymäpäiviä. Kotiin tultuani en huomannut mitään ihmeellistä, mutta kahden viikon kuluttua äitini ilmoitti olevansa raskaana. Hän ei suostunut kertomaan kenelle hän on raskaana... Voiko hän olla poikaystävälleni raskaana, sillä hän sanoi käyneensä meillä hakemassa tavaroita sinä viikonloppuna, kun olin juhlimassa. Poikaystäväni on siis 19v.
Poikaystäväni harrasti seksiä äitini kanssa?!
4
1299
Vastaukset
- kauhunilmekö
Kerro toi sama poikaystävällesi, siis se että äiti on nyt raskaana ja tarkkaile reaktiota.
- Voihhhh
VOIH, miksi näitä ala-arvoisia projoja edes julkaistaan!!!!!
- sattuuhannäitä
Niin, tämähän voi olla provo... MUTTA tosielämässä minun tuttuni ollessaan 16 poikanen, petti tyttöystäväänsä tämän n. 40v äidin kanssa. Siis oikeasti, eikä ole mikään provo. Yllätys, yllätys, että tyttöystävä jätti.;) Kyseinen äitikin oli naimisissa... En tiedä tuliko ero, mutta veikkaan että tuli. Jäivät rysän päältä kiinni, joten tapaus oli selkeä.
Eli, on mahdollista että teinipoika ja aikuinen nainen paneskelee. Mutta reikäinen kortsu ja paksuna oleva äiti ei vielä todista asiaa. - mekkk
Yleensä vanhemmat naiset käyttävät muuta ehkäisyä kuin kumia ja eihän nuori käytä kumia kun nainen on jo 40v niin saa varmaan olmankinkumiakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061