Se on aivan

sama kun menet lottoamaan että saat yli 50v töitä.Oletteko samaa mieltä jos olet toistakymmentä vuotta työttömänä niin et suoriudu joka päivä 8 tunnin töistä. Pitäisi aloittaa 4 tunnin päivillä 2 kertaa viikossa ja sitten lisätä pikkuhiljaa
174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä sain, olen 51 v. En ehtinyt kauaa olla töitä vailla kun yt ohi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kjjyt kirjoitti:

sama kun menet lottoamaan että saat yli 50v töitä.Oletteko samaa mieltä jos olet toistakymmentä vuotta työttömänä niin et suoriudu joka päivä 8 tunnin töistä. Pitäisi aloittaa 4 tunnin päivillä 2 kertaa viikossa ja sitten lisätä pikkuhiljaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu