Haaska-kurppa

Mistä löytyisi haaska-kurppa? Olen itse 36,5 v ja jos nämä haaskakurpat hyväksyisivät myös huonon miehen :((((((((((((
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikös niitä ole kaikki paikat väärällään?? Kun pitää vaan silmänsä auki. Nal ja kumppanit palstalla tietää tämän! Eiku kontaktia vaan ottamaan.

Äänestä

Onko omanikäisesi jo liian haaska vai etsitkö semikurppaa 25-30 väliltä

Äänestä
  • Pitää olla kunnon kurppa ja haaska eli 30 v. Mieluiten eronnut ylipainoinen yh-sinkkuäiti, saa olla värikäs seksuaalihistoria ja mielenterveysongelmia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tasopoliisi kirjoitti:

Mistä löytyisi haaska-kurppa? Olen itse 36,5 v ja jos nämä haaskakurpat hyväksyisivät myös huonon miehen :((((((((((((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu