Mistä naiset pitäisivät teissä/pitävät teissä?
Palstan pojat
Gallupoija
6206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hankala varmaan kertoilla mistä pitivät ja toisaalta se mistä pitäisivät mänee varmaan aika helpolla itsekehun puolelle. Ja varmaan aika varma vastaus on joiltain "kiltteys ja kunnollisuus". :)
Ja toisaalta se mistä jokin nainen pitää ei välttämättä ole sellainen mistä toinen nainen pitää.
Nyt suoralta kädeltä pikaisella kelailulla ensimmäinen asia, josta miulle on sanottu että nainen piti on se tietynlainen "hellä kosketus" iholla.
No mä oon kuullu pariltakin semmosen kohteliaisuuden että oon ihanan aito??..Käsitän sen että oon reilusti oma itseni. Ja että se on hyvä asia.
Mun paksusta munasta naiset tykkäisivät.
Kai ne jotkut jostain pitävät kun tulevat baarissa sanomaan että "murjotatko sinä" tai "älä ole noin jäykkä" tms. Tuskin he tuollaista typeryyttä sanoisivat jos pitäisivät oikeasti vastenmielisenä.
Ompa sanottu niinkin kauniisti että minun sylissä on hyvä olla.
Toisaalta on haukuttu jääräpääksi ja siitä että olen kylmä ihminen. Ja vieläpä samojen henkilöiden suusta. Meneeköhän plussat ja miinukset päikseen?
Ei kukaan nainen ole pitänyt. Ehkä he pitävät siitä, että jätän heidät rauhaan, enkä ahdistele tai kuvittele mitään sellaista, että minulla olisi mahdollisuuksia. Silloin naiset voivat rauhassa keskittyä nauttimiseen pelimiesten ja matujen kanssa, eikä kiusaantua minun huomiostani. Jotain olen siis tehnyt oikein, kun kukaan ei ole siitä valittanut.