28 päivän ohjelma

Tessales

Minulla putosi paino tämän 28 päivän ohjelman aikana 8 kiloa. Olen kuullut, että 6-10 kiloa tuona aikana on suurin piirtein pudonnut.

Kaksi ateriaa päivässä korvataan ko. ohjelman tuotteilla ja tehdään yksi ateria itse. Kun ostaa ohjelman niin siellä sivuilla jonne kirjaudutaan on terveellisen ruokavalion noin 150 reseptiä, joista voi sitten valita suosikkinsa mitä tekee.

Ohjelma myös seuraa koko ajan edistymistäsi ja saat sen vaikka kännykkääsi ladattua.

Suosittelen kokeilemaan! https://jancare.body-mission.com/fi/

3

250

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MieletönSäästö

      Mitä tapahtuu tuon kuurin jälkeen?

    • yesbody

      Viikon olen ollut tällä body-mission kuurilla. Paino on pudonnut 2,4 kg. Kyllä se on turvallinen ja tuotteet on hyvän makuisia. Nyt alkaa näläntunne häipyä. Pitäisi saada lisää käyttäjäkommentteja.
      https://ensiaskel.body-mission.com/fi/

      • yesbody

        28 päivän jälkeen ellei halua tilata uutta 28 settiä on sisäistettävä itselleen, vehnätuotteet (pullat,viinerit ym.), karkit, limsat ym. runsaasti sokeria sisältävät tuotteet pois. Täysjyväleipää, ruisleipää voi syödä, kalaa, kanaa, vihanneksia juureksia, salaattia, hedelmiä. Eli ohjelma jatkuu normaalisti myös ilman "purkkiruokaa". Jos kaipaa vielä tukea niin eikun kauppaan.
        https://ensiaskel.body-mission.com/fi/


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      150
      1819
    2. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1691
    3. Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma

      Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va
      Joensuu
      32
      1331
    4. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      194
      1177
    5. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      92
      1151
    6. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      76
      1046
    7. Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä

      Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta
      352
      974
    8. Lakkaa haaveilemasta.

      Oon löytänyt uuden naisen. mieheltä. tutulle. Naiselle.
      Ikävä
      62
      849
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      811
    10. Ois kiva nähdä

      Ja viettää Iltoja sun kanssa
      Ikävä
      50
      806
    Aihe