Eilen tuli dokkari homosaunoista. Paikan omistajat sanoivat että jopa puolet kävijöistä ovat "heteroita" jotka tulevat myöhemmin kadulla vastaan vaimonsa kanssa. Aika alhaista mieheltä jolla on tuollaisia mielihaluja mennä parisuhteeseen naisen kanssa, se on väärin sitä naista kohtaan.
Mitä veikkaatte, ovatko nämä homoista nauttivat "heterot" atm:iä vai ytm:iä/panomiehiä?
Mitä veikkaatte, ovatko nämä homoista nauttivat "heterot" atm:iä vai ytm:iä/panomiehiä?
Vastaukset 19
Vanhimmat
Tyypillisiä ytmejä ovat.
Mutta kamelikuskeja et takuulla noissa paikoissa näe!
Itse asiassa monet homostelee innokkaasti, mutta suu supussa
Se kuuluu kulttuuriin. Homo toimii naisen korvikkeena kun naisia ei ole saatavilla
Egyptissä on kuulemma ihan yleinen tapa.
Totta turiset, mutta myös muualla ihan yleistä. Kaikkein junteimmilla alueilla esim. Pakistan-Afganistan-suunnalla miehet eivät edes ymmärrä vaginaalista seksiä. Pamputtavat vaimojaankin kakkoseen, ja ihmettelevät kun ei tule jälkikasvua.
Mutta juu, tuolla Egyptin suunnalla on myös eräs omituinen vanha tapa ihan yleinen...nimittäin miehet voivat tunkea oman sormensa toisen miehen rectumiin "ystävällisenä eleenä". Tätä näkee tapahtuvan esim. silloin, kun ystävykset poistuvat moskeijalta mukavia rupatellen.
Ja tämä on ihan oikeasti totta. Voisin kertoa, mistä tapa on saanut alkunsakin, mutta enpä jaksa naputella enempää.
Ai että kamelikuskit julkisesti tuomitsee homostelun, mutta salaa harrastaa sitä? Johan nyt on! No kyllähän se jo tiedettiin, että ne on suvaitsevaisempia kuin suomalaiset junttirasistit.
Tässäkin asiassa on tyypillinen ristiriitainen julkinen suhtauminen ja sovellukset voimassa.
Toisaalta heitellään homoja talojen katoilta alas tai hirtetään heitä julkisesti, mutta toisaaalta homostellaan. Ja jos oikein totta puhutaan, niin homosteluun on annettu lupakin Koraanissa/haditheissa. Vesimelonit, taikinat ja rectumit ovat "halaal", mikäli olosuhteet sen sanelevat (ei naisia). Koraanissa ylipätään puhutaan hassun paljon kaikenlaisista sukupuoliasioihin liittyvistä käytännöistä, noin niinkuin uskonnolliseksi tekstiksi.
Juu, ja islamin historiasta löytyy tarina suuren sotapäällikön Hamzan kuolemasta...Joku aikalainen itki ja suri Hamzan kuolemaa. Toveri kuunteli vieressä hiljaa. "Jos saisin Hamzan tappajan kiinni, niin rankaisin häntä "raiskaamalla hänet " (oikeaa käännöstä ei löydy, koska verbi tarkoittaa mieskohteen väkivaltaista alistamista ja yleistä häpäisemistä sukupuoliaktin muodossa). Toveri tunnusti (vaikka ei ollutkaan syyllinen) tappaneensa Hamzan. Itkevä mies raiskasi tämän toverin. Raiskauksen uhri sopersi: "Nyt kun tiedän, mikä rangaistus on, tahdon tappaa Hamzan joka päivä yhä uudestaan".
Tuo juttu on kuvailtu historiankirjoissa aikalaisten toimesta, mutta yhä se elää tarinana ja joilekin se avautuu jopa vitsinä!
Homoja on aina ollut, ja ainoastaan luonnon kansat ovat heihin osanneet suhtautua normaalisti.Ja näin se on ympäri maapallon. Mutta ainoastaan muslimit ovat osanneet vääristellä ja väännellä asiat siihen muotoon, että joku tapetaan ja joku toinen ei.
Esim. Bacha Bazia ei nähdä homosteluna, vaikka kyseessä on pedofiilinen homoprostituutio. Toisaalta selitellään myös, että vain vastaanottava osapuoli on homo. Ja toisaalta, vaietaan profeetan taipumuksista lähennellä pikkupoikia.
Ja mikäli Bacha Bazi -ilmiö ei ole homostelua, koska pojilla on naisten vaatteet päällään, miten selitetään Muhammedin mieltymys pitää yllään Aishan vaatteita? Hän nimittäin sanoi, että saa parhaimmat ilmestyksensä Aishan vaatteissa, kun asiaa paheksuttiin. Asia sivuutetaan.
No onneksi miehiä ei haittaa vaikka vaimo vähän lesboiliskin, päinvastoin kiihottaa.
En kai vaan näkynyt dokkarissa....
Siellä on erillisiä seksihuoneita yläkerrassa.
Valitettavasti homot ovat yrittäneet omia itselleen ihan yleisiäkin saunomispaikkoja täällä Helsingissä.
Muutama vuosi sitten homot yrittivät kaapata Yrjönkadun uimahallin ja harrastivat jopa seksiäkin uimahallin lepohyteissä sen verran aktiivisesti, että asiaan piti puuttua viranomaisvoimin ja nykyään uimahallissa on miestenvuorolla vartija.
Nykyisin Yrjönkadun uimahalli on ihan siisti paikka jossa minäkin silloin tällöin käyn.
Homoille on Helsingissä tällainen oma saunansa Vallilassa.
DarkFear lienee käynyt noissa saunomassa suvaitsevainen, eurooppalainen mies kun on. Itse ole suvaitsematon persujuntti, enkä noita saunoja hyväksy
Naisasialooseri varmaan tykkää käydä kun saa homostella siellä charmantisti vanhentuneiden herrojen kanssa joista on niin kiinnostunut.
Eivät ne ainakaan mitään ätmejä ole, jos ovat onnistuneet saamaan vaimon. Ne ovat jotain "reikä se on homossakin" -filosofiaa kannattavia panomiehiä, joille kelpaa mikä tahansa reikä.
Tottakai siellä käydään laittamassa parrua paskareikään ja ottamassa omaan perseesee. Naisista ei ole kun kuluja, mutta kulissin vuoksi itsekin elän avioliitossa.
Suomessa en toki kyseisiin saunoihin mene, mutta ulkomaille kun lähden työ- tai lomamatkalle ni kyllä kullia tulee imettyä ja perseesee otettua.
Homosaunoissa näkyy mielenkiintoisesti erot heterojen ja homojen "kulttuurissa" ja siinä miten miesten ja naisten seksuaalisuus eroaa.
Sille on syynsä, että ei ole olemassa mitään lesbosaunoja. Eikä mitään "heterosaunoja", sillä niihin ei riittäisi naisasiakkaita. Heteromiehet menisivät varmasti mielellään.
Juuri näin. Syynä on MIEHEN seksuaalisuus. Homojen vilkas seksielämä (jonka tasolle heteroista pääsevät vain super-YTMät) johtuu siitä, että homot ovat miehiä ja voivat täysillä toteuttaa miehistä seksuaalisuutta.
Normaalin miehen seksuaalisuuteen ei kuulu homoilu