en logiikkaa kirkkaimmillaan. Ihan sama kuin joku väittäisi, että syöpätautien erikoislääkäri ei tiedä syövistä mitään koska ei ole sellaista itse sairastanut ja näin ollen hän ei voi hoitaa syöpäpotilasta eikä antaa neuvoja syövän välttämiseksi.
Tottakai mies voi ja tietää kaiken P/S markkinoista ja naisten käytöksestä vaikkei olisi koskaan edes naista kädestä pitäynt, riittää että on sivusta tarpeeksi seurannut ja "itseopiskellut"
Panokokemukset ovat sitten täysin eri asia, enkä koskaan olekkaan antanut mitään neuvoja naisen panemiseen miten se käytännössä hoidetaan, vaan olen kertonut minkälaiset miehet eivät pääse panemaan ja minkälaiset pääsevät ja miten naiset suhtautuvat minkäkinlaiseen mieheen.
Ei panokokemuksia ei tietoa naisista on vajaaälyis
7
220
Vastaukset 7
- totuushevosensuusta
Eli myönnät siis, että olet valedellut kun olet kertonut saaneesi pillua?
- en-ole-robotti12
Hyvin paljon mahdollista, sillä Naisasialooseri on aiemmin sanonut olevansa hyvä valehtelamaan :D
- Naisasialooser11
En vaan olen kyllä saanut, mutta se että joku ei ole saanut ei tarkoita sitä etteikö hän voisi olla P/S markkinoiden asiantuntija.
No sinä nyt et ainakaan kirjoitustesi perusteella tiedä naisten käytöksestä mitään.
- Olet_neiti
Etkä sinä miesten.
- vahvista-
Olet_neiti kirjoitti:
Etkä sinä miesten.
Se, että ei tiedä miesten käytöksestä mitään, johtuu siitä, ettei ole olemassakaan ns. tyypillistä miehen käytöstä, koska miehet ovat keskenään niin erilaisia. Ne ovat ne naiset, jotka ovat toistensa klooneja.
Minä tiedän naisista sen että millaisia miehiä he haluavat ja ensimmäinen ja TÄRKEIN ASIA on se että mies EI SAA OLLA LYHYT. Tuo ominaisuus miehessä estää lähentymisen naisen kanssa ja vasta sitten kun nainen näkee että mies on pitkä, hän alkaa tutustumaan miehen luonteeseen sekä muihin ominaisuuksiin.
Välillä alkaa ihan huvittamaan miten ehdoton nainen on pinnallisuutensa kanssa vaikka miehiä väitetään pinnallisiksi. Silti miehet pariutuvat ulkonäöstään huolimatta vaikka minkä näköisten naisten kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 39675
- 95667
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32599Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38547Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63516- 34515
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 63491
- 68479