Mitä mieltä olette uudelleen lämmitetystä mallista?
Puolesta - vastaan.
http://www.is.fi/digitoday/mobiili/art-2000005119931.html
Oletteko innostuneet uudesta Nokian 3310:stä?
9
149
Vastaukset
- Vieteri_ukko
Onkos tämä nyt oikeasti Nokian vai vain Microsoft Nokian kännykkä?
Iha ite tulkitse
"Osittain suomalaisomisteinen HMD Global on aloittanut Nokia- brändillä varustettujen puhelimien valmistuksen taiwanilaisen Foxconnin entisessä tehtaassa Chennaissa.
HMD Globalin kerrotaan valmistavan Nokia–brändin alla halvemman hintaluokan feature–puhelimia Etelä-Intiassa sijaitsevassa tuotantolaitoksessa sekä suunnittelevan uuden älypuhelinmallin tuomista Intian markkinoille.
"Yritys on jo aloittanut puhelimien valmistuksen Sri Cityn tehtaassa”, Indian Express -lehti kertoo.
Nokia myi puhelinbrändinsä käyttöoikeudet HMD:lle tämän vuoden keväällä"
Muute, alaisiltain kysäsin, ken haluu Noksun 3310 duuniluuriks. Kenkään halunnu e.- muuten.muuten
No niin, tulihan se omaan elämääsikin liittyvä kommenttikin lopussa.
muuten.muuten kirjoitti:
No niin, tulihan se omaan elämääsikin liittyvä kommenttikin lopussa.
Sanal "Oletteko..." kyssä alkaa. Sana "Oletteko" monikkoon viittaa.
Liittomuodos ajan menneen, sana "Oletteko" yksikköön viittaa.
Päätellen asusta kielen, kyssän tekstin kirjoittanut lie vanhempi mitä te olette (hiffaa muoto teitittelyn).
Lähtekäämme, tarkoita nyt en teitä (hiffaa muoto teitittelyn) pulkkamäkeen & luuri unohtakaamme mi naapurin karhuhurtta e kiinnostunut oo.
Hinta luurin Verkkokauppa.xxx 999,90 euroo & toises alta euroo 50,00 euroo
ps. Verkkiksen hinta laskee, 999,90 sen juoruu, ettei hinnoiteltu vielä oo- hae.apua
modellin sanoin - miten joku voi noin sekaisin edes palstailla...
hae.apua kirjoitti:
modellin sanoin - miten joku voi noin sekaisin edes palstailla...
Tarkoittanet lie mallii modelli-feikki, varsinaist lainkaan tarkoittanet et.
Modelli-feikin sanal yhdistetyn kuvaa mod-Elli
- call.me
Vastaan olen, koska ei kyse ole ollenkaan samasta kunnon 3310:stä. Mulla on käytössä v 2000 ostettu 3310 ja se toimii moitteettomasti. Vain pari akkua oon siihen hankkinut. Uusi versio ei kiinnosta. Se tuntuis samalle, kuin et ottais huonon miehen, kun hyvää ei saa.
- telerunoilija
Ainoa asia mikä uudessa 3310:ssa on, on soittoääni ja akun kesto. Ainakin ertikkeleiden perusteella
- C5_00_noksu
C5_00 noksu on melkein sama kuin tuo 3310 en vaihda
har-har-har-har-har
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t947753- 374097
- 483660
- 2513263
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as442828Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402762Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna212714- 462643
- 1402608
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292559