Tässä hiljaa mietin

Raaka-_-Watson

Mielessäni että eipä palstalla ole juurikaan kuin miehiä jotka ovat monikulttuurisessa suhteessa. Suurin osa naisista on muslimien patjoja ja kaikki tietävät että ei muslimeilla ole kulttuuria.

4

203

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Raaka-_-Watson

      Tarkemmin kun ajattelen niin ei kai niillä miehillä ole mitään suhdetta koska eihän silloin tarvitsisi tulla tänne vittuilemaan. Mutta sanokaa mitä sanotte, niin rikokset ovat nousseet 800 prossaa ja muslimit valloittavat maailman, tai jos ei maailmaa, niin ainakin naisia. Se kyllä vituttaa.

    • Raaka-_-Watson

      Tarkemmin kun ajattelen niin ei ne nykymuslimit taida enää välittää Mohammedin opeista. Ei ne varmaan usko edes Allahiin. Syövät perkeleet sianlihaakin. Eivätkä taida pystyä valloittamaan maailmaakaan, mokomat vellihousut. Tiedä siitä 800 prossastakaan....Yaha, alkaa olla jo myöhä, jospa painuisin pehkuihin. Mutta jos maapallo olisi pyöreä, niin kengätkin kuluisivat vain keskikohdasta.

      • Raaka-__-Watson

        ...mutta muttaaaa perse kuluu vain reunoilta kun istuu vessan pytyllä....voi vidu..


    • Halvallameni

      Mua niin vieläkin harmittaa, kun sun vaimo sai niin halvan sormuksen siellä ulkomailla. Että jaksaisi katella sun naamaa, pitäisi saada parempi korvaus.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      273
      2495
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2419
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1598
    4. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      9
      1589
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      50
      1506
    6. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1387
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1359
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1250
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1049
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1029
    Aihe