Saappaat hyväkuntoiset, toimitus postin kautta, tai sitten voin tuoda Riistavesi-Kuopio-Siilinjärvi. Hinta 2 paria yhteensä 300€.
Myydään Evita Korkokumisaappaita 2Paria Riistavesi
11
690
Vastaukset
- ei-sikaa-säkissä
Olisi kiva nähdä hyvälaatuiset kuvat saappaista. Saappaiden värit ja kokonumerot ovat mielestäni myös melko oleelliset ja hinta 300€ tuntuu aika suolaiselta.
Luulempa, että noilla sun antamilla tiedoilla ei kaupat synny.- mikkoriistavesi
En tiedä mitenkä tänne voi laittaa kuvia? Saappaat ovat väriltään vaaleat ja koko on 38. Olleet naisen käytössä, mutta jääneet minulle elämäntilanteen muuttumisen johdosta, enkä minä tee niillä mitään. Yhteyttä voi ottaa [email protected]
- helppo-juttu
Googleta aijaa.com
Sieltä löydät ohjeet, kuinka tänne saa linkkejä haluamiisi kuviin, tai omiin kuviisi.
Ei ole vaikeaa. - hinta-ratkaisee
Myisitkö vain yhdet saappaat? Mikä olis hinta? Mikä on saappaiden kunto, jos vertaa vastaaviiv uusiin?
http://aijaa.com/HXuvoo - mikkoriistavesi
hinta-ratkaisee kirjoitti:
Myisitkö vain yhdet saappaat? Mikä olis hinta? Mikä on saappaiden kunto, jos vertaa vastaaviiv uusiin?
http://aijaa.com/HXuvooVoin myydä pelkästään toisetkin, mutta mieluiten molemmat parit. Saappaat ovat tosi hyvässä kunnossa. Toisen parin hinta pelkästään 150€. Missäpäin vaikutat? Tuonko, vai miten ajattelit? Laita sähköpostia, jos kiinnostaa, niin sovitaan tarkemmin.
- hinta-ratkaisee
Maksimihinta parista 50€ 10€ postikuluista. Jos hinta sopii kerro täällä, niin otan sinuun yhteyttä.
- mikkoriistavesi
hinta-ratkaisee kirjoitti:
Maksimihinta parista 50€ 10€ postikuluista. Jos hinta sopii kerro täällä, niin otan sinuun yhteyttä.
En 50€ myy, mutta 70€ 10€ postikuluista, niin laitan saappaat tulemaan. En itse tee niillä mitään.
- hinta-ratkaisee
Vihoviimeine ostotarjous 60€ 10€ posti. Maksan saappaat 48 tunnin sisällä siitä, kun olen nähnyt ne ja todennut esitetyn mukaiseksi.
Ilmoita täällä sopiiko ehdot, jos saappaat eivät ole sovitun mukaiset lähetän ne 48 tunnin aikana takaisin sinun postimaksulla.
Ostotarjous on ota, tai jätä. - mikkoriistavesi
hinta-ratkaisee kirjoitti:
Vihoviimeine ostotarjous 60€ 10€ posti. Maksan saappaat 48 tunnin sisällä siitä, kun olen nähnyt ne ja todennut esitetyn mukaiseksi.
Ilmoita täällä sopiiko ehdot, jos saappaat eivät ole sovitun mukaiset lähetän ne 48 tunnin aikana takaisin sinun postimaksulla.
Ostotarjous on ota, tai jätä.Antaa olla. Parempi puolisko tiesi kertoa, että sen verran on harvinaiset saappaat kyseessä, että ei paljoa ole näitä olemassa. Eiköhän ostaja löydy lähempää ja toimitan vaikka itse perille. En ala vehtaamaan.
- hinta-ratkasee
OK asia selvä. Tuskin olisit halunnut tuoda saappaat Tampereelle 70 eurolla. Vai?
- mikkoriistavesi
hinta-ratkasee kirjoitti:
OK asia selvä. Tuskin olisit halunnut tuoda saappaat Tampereelle 70 eurolla. Vai?
Laita mulle sähköpostia, niin sovitaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191642
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991468Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy36874Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29839Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?37780Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50766Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37710Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56708Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s43708Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37673