Tänään sitten menette baariin ja iskette itellenne naisen. Vaikka baarissa olisi rumiakin naisia niin yritätte niitäkin iskeä sillä ulkonäkö ei ole onnellisuuden tae vaan hyvä sydän ja se että viihtyy toisen kanssa.
No niin kaikki palstan luuseri ätmit
eimullamuuta-
16241
4Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Olen onnellinen vain kauniin naisen kanssa.
Oletteko koskaan huomanneet että baareissa käy vain nättejä naisia. En ole rumia naisia siellä nähnyt?
No et sitten vissiin ole paljon baarissakaan käynyt?
Rumia näkee vain jos juonut liian vähän viinaa...
Käyt+ilmeisesti+baarissa+vain+todella+kovassa+humalassa++ja+uskot+naisten+huijausvälineisiin.+90%+niistä+naisista+on+rumia+jos+näet+ne+meikittä+ja+alasti.
Yksin ei voi baariin mennä. Enkä ole sosiaalinen joten en viihtyisi baarissa.
Kävin ennen baareissa ja olin siellä todella ahdistunut, koska en sopinut joukkoon eristäytyneisyyteni takia. Suurin osa kuitenkin liikkuu siellä kaveriporukoissa muutamia 250cm alfamiehiä lukuun ottamatta, jotka viipyvät siellä ehkä 10 minuuttia ja lähtevät sieltä muija kainalossa panemaan.
Olen paljon onnellisempi kun ryyppään kotona.
Eipä tarvitse paljoa kehottaa. En tiedä onko baarit kokemassa jonkinlaista uutta tulemista seuranhakupaikkoina? Tuntuu että muutkin kuin minä ovat jo kyllästyneet snobismiin tässä asiassa ja kaipaavat perusasioiden äärelle...mikä tarkoittaa tietysti juopottelua ja uusiin ihmisiin tutustumista siinä hienoimmassa mielentilassa minkä elämä voi suoda.
Aion kyllä iskeä itselleni miehen koska naiset on nirppanokkia ja läskejä.
Baarissa menee rahaa eikä minulla ole varaa kun on vaan 144000 euroa tilillä. En kiinnosta ostaa 6 euron tuoppeja lämmintä kaljaa.
Ajattelitko, että omaisuudellasi kehumalla saisit täältä pillua? Väärin meni, ei me kaikki naiset olla rahan ahneita.
Miehet on silleen hauskoja, että ensin ne valittaa, että naiset on vain rahan perässä olevia vuoria mutta sitten kuitenkin suuttuvat, jos naista ei voikaan "ostaa" rahalla.
Vuoria 😂. Siis huoria tarkoitin mutta autocorrect ei tunnistanut sanaa.
Saako niitä heti nussia baarin vessassa vai pitääkö odottaa valomerkkiin asti.
Pitääkö ottaa paketti kondomeja mukaan vai mennäänkö paljaalla vaan.
Kumpi ensin ruma vai kaunis, hilpeä vai hissukka, villi vai nörtti, vanha vai nuori, kokenut vai neitsyt. Missä järjestyksessä?
Ihan vinkiksi: itse en ole koskaan pannut baarin vessassa, enkä halua jatkossakaan panna. Ja minä olen, by the way, palstan miesten mukaan ihan superlutka!
Baari on kyllä äärimmäisen surkea paikka iskeä ketään jos ei small-talk suju. Vaikka näyttäisit super-alfalta niin jos ei puhe kulje niin ei tule mitään. Toisekseen naiset äärimmäisen harvoin ovat baarissa yksin, yleensä aina ovat sellaisella 2-4 hengen porukalla liikkeellä joten siihen ryhmään iskeytyminen on äärimmäisen hankalaa. Muutenkaan ei siellä kuule mitään joten yritä siinä jutella sitten. Baarista naisen löytää sosiaalinen mies, muille suosittelen nettiä.