HIUKSET

Kertokaapa kannattaako ottaa tyvikohotusta,pehmennystä kun on lyhyet hiukset???onko vanhan aikaista?vai olisiko koko pään raidoitus parempi?haluaisin ehkä vaaleutta,oma väri on ruskea!Kiitti jos vastaatte.
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene kysymään parturilta, suositteleeko se sinun hiuksiisi mitään noista! Parturin on helpompi sanoa koska näkee hiuksesi! =o)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö kirjoitti:

Kertokaapa kannattaako ottaa tyvikohotusta,pehmennystä kun on lyhyet hiukset???onko vanhan aikaista?vai olisiko koko pään raidoitus parempi?haluaisin ehkä vaaleutta,oma väri on ruskea!Kiitti jos vastaatte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu