Syömä ja juomatiedustelu

Mitä olette viimeksi syöneet ja juoneet? Minä pullaa ja puolukkamehua
5134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Söin töistä tultuani iltapalaksi paistettuja sieniä, mozzarellaa, paprikaa ja pikkutomaatteja, kolme kalanmaksaöljykapselia, lisäksi join kupillisen lämmintä kaakaota ja lasin vettä.

Äänestä

Lakritsia ja olutta.

1Äänestä

Salaattia ja teetä.

Äänestä

Kelpaako tupakka syömiseksi? Vedin just yhden mallun.

Äänestä

Broilerin rintafileen, perunoilla ja salaatilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_91559 kirjoitti:

Mitä olette viimeksi syöneet ja juoneet? Minä pullaa ja puolukkamehua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu