Herrat JUMALAT, ALHAISET raukkamaiset PASKIAISET HUUTELEVAT (ESITETYIN kuva-aineistoin ERITYISESTI ja möläytyksin) meistä asiaankuulumattomista, AVUTTOMISTA, AINAISISTA UHREISTA Omiaan, Heille KUULUVIA Omia Diagnoosejaan, mm. hyväksikäyttöasia ON Heillä AINA VAAN ollut LIIANKIN MUODIKAS, Heitä hotsittava, Maailmaan Heidän KAATAMANSA, langettamansa VALEpaska! Ja SITÄKIN Diagnoosia (JOTA ITSE TÄÄLLÄ OVAT tehneet KAATAEN lapsetkin KUMOON, NURIN) Herrat HUUTELEVAT, ESITETTYJEN kuva-aineistojen KERA. Me täällä ESITELLYT ihmiset (me kaksi AINA VAAN) OLEMME AIVAN täysin asiaankuulumattomia AIVAN kaikkeen, JOTA Herrat JUMALAT täällä lapsineen ESITTÄVÄT.
HUUDAN todellakin AVOIMESTI, EN todellakaan OLE puskista suihkinut OLLENKAAN KOSKAAN, VAAN olen TÄÄLLÄ AVOIMESTI joutunut HUUTAMAAN, JULKISTAEN KAiken Herrojen HALUT, AIKEET ja AIKAANSAANNOKSET, AJATUKSENSAKIN! KIROAN KOKO JUMALA-kunnan ja lapsensakin MÄÄRÄÄN kuolemaan! Minä TAI läheiseni (se toinen ALATI ESITETTY UHRI) EMME olleet ALKUUNKAAN täällä YHTÄÄN mitään, KETÄÄN ihmisiä VASTAAN, VAAN ALUSTA ASTI olen ENSINNÄKIN huutanut IHAN kaikkien muidenkin IHMISTEN hyväksi, parhaaksi, pelastukseksi EMME KOSKAAN sanoneet (läheiseni EI muutenkaan, OLLENKAAN ole kirjoittanut) MUITA IHMISIÄ VASTAAN, KOHTAAN mitään. JA silti alusta ASTI niin uskovaiset kUIN ne monet muutkin IDIOOTIT täällä ALKAVAT ESILLE meitä VAATIA, osoittelemaan, päälle käymään palstoilla (HIRVEÄÄ VIHAkirjoittelua meitä VASTAAN). Minutkin kivitettiin TÄYSIN, VAIKKA VAAN VAROITTAAKSENI ihmisiä "HUUSIN" näillä palstoilla. EN KOSKAAN ollut muita VASTAAN.
OLKOON niin, ETTÄ tulee Oikeus, TOTUUS, TOSIasiat ja KARMAN LAKI. Tulkoon se vetämään noita IDIOOTTEJA turpaan, JA TULKOON HETI perään OIKEUS, JOKA tulee POISTAMAAN täältä sellaiset IHMISET, JOTKA KEHTAAVAT, minkään PAKOTTAMATTA, (KUN EI ole VÄLTTÄMÄTÖNTÄ) alkaa täällä IHMISIÄ VASTAAN, JOTKA EIVÄT EDES ole olleet heitä muita VASTAAN! TERVEMENOA, TULKOON UNIVERSAALI IHMISTEN Oikeus, PYYHKÄISKÖÖT kartalta moiset IDIOOTIT kokonaan! NYT ON meinaan samat SYYTTÖMÄT LIIKAA olleet ESILLÄ, SYYTETTYINÄ tai olevinaan mukamas EDES epäiltyjä! ON Aika VAIHTAA VALTAA ja SUUNTAA! Pösilöt JUMALAT kans kakaroineen POIS olemasta! PÖSILÖT tai IDIOOTIT EIVÄT JOHDA tätä maata tai Maailmaa, EI VAAN OIKEUS tulee MAAILMAAN ja TOTUUS ABSOLUUTTINEN TULEE ESILLE!Ja Elämän TURVALLISUUS!
JUMALAT HUUTELEVAT Omia Diagnoosejaan
IhanOikeastiOikeus
0
144
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22318401Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen964054Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu672528Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv452139Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1851705Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891602Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711553Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1321491Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1681484Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141364