Anu ja lääke ryppyihin

Eräs lehtien palstoilta tuttu Anu kertoi tänään Iltiksessä, että käyttää spermaa kasvovoiteena. Mielestäni kyseinen käyttö on jokseenkin hyvän tavaran haaskaamista.

Yleisesti ollaan huomattu, että miehen sukuelimen asianmukainen käyttö kanssakäymistarkoituksiin toimii naisille piristysruiskeena. Käytön vaikutukset eivät kuitenkaan jää pelkäksi piristykseksi, vaan samalla aukaistaan tukkoiset röörit ja nostetaan poskille terve puna.

Oikein annosteltuina pitävät ruiskeet naisen terveenä, hyväntuulisena ja hehkeänä. Mikäli nainen ilman tällaisia ruiskeita jää, muuttuu hän kärttyisäksi, erakoituu, kuivettuu ja alkaa pitämään kissoja.

Levitellessään M-vitamiinivoiteet kasvoilleen on Anu oikeilla jäljillä tai ainakin oikean lähteen äärellä. Mieslähtöinen piristysruiske toimii kuitenkin samalla periaatteella kuin mummon marjamehu. Parhaimman terveysvaikutuksen siitä saa sisäisesti käytettynä.

On jotenkin sääli, että tehokas yleislääke ikääntyvän naisen vaivoihin latistetaan pelkäksi ryppyvoiteeksi.

Levitellessään miehisen hedelmämehun kasvoilleen, tulee Anu samalla kertaa korostaneeksi omaa turhamaisuuttaan, halventaneeksi niin miestä kuin naistakin ja loukanneeksi koko ihmiskuntaa.

Sinänsä Anu voisi hieroa kasvoihinsa mitä ihmisruumiin eritettä tahansa. Hän ei sen johdosta kuitenkaan muutu yhtään sen puoleensavetävämmäksi kuin jo on. Korkeintaan se tekee hänet vain entistäkin luotaantyöntävämmäksi.

0

81

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

        Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
        Maailman menoa
        53
        2844
      2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

        Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
        Maailman menoa
        30
        2110
      3. Yksi kuoli nokkakolarissa

        Asiasta YLEn verkkosivuilla uutinen klo 23.02. Oliko itsemurha?
        Oulainen
        20
        1785
      4. Helvetistä ei ole paluuta

        Kun ihminen laskeutuu kuolleiden maailmaan, kauhujen valtakuntaan ja tuonelan ovet sulkeutuu kiinni, se on karu tunne ku
        Idän uskonnot
        374
        1329
      5. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

        Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
        Maailman menoa
        30
        1299
      6. Mikä on kaivattusi ammatti

        entäpä sinun? 💶
        Ikävä
        65
        1263
      7. Terveisiä vanhemmalle

        J-miehelle. Ehkä nähdään vielä 😉
        Ikävä
        49
        1023
      8. Järjetön Topi-ilta

        Lisää tappiota konkurssipesälle. Miten voi olla mahdollidta , että annetaan järjestää tämä. Sorsakoski pyörii haudassaan
        Ähtäri
        20
        1009
      9. Halutaan toisiamme

        Mutta se on Salaisuus❤️
        Intohimo
        45
        896
      10. Miksi nainen nukut huonosti

        Onko sulla jotakin huolia, vai jotakin miestäkö mietit? Vai tunnemaailmassako velloo? Ajatteletko koskaan minua? Paljo
        Ikävä
        65
        878
      Aihe