ulkomuotoasi hyväksi, kun haluat palveluksia miehiltä. Vietteleviä hymyjä, tuskastunut pieni itku, houkutteleva vartalon kieli, vaatetustus? Uskomatonta,että miehet menevät vielä tähän lankaan.
Kaunis nainen käytätkö...
kjhujh
6146
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ja vähän hiuksia siinä vielä hipellellään ja hiplaillaan.
Niinhän ne naiset tekee. Saaden miehen konttaamaan edessään. Aivan sama mitä tuo nainen tekee mies alistuu ja menee perässä. Monesti tuo pillu pyörittää miestä kuin miestä. Eikä käy kiistäminen. Kuinka alas mies menet?
Etkö vieläkään ole saanut terveisiä eikö se kerro sulle? Kai se nyt maininnut juoruista mitä kuuli. Voin kuvitella kotonanne keskustelut " oletko tehnyt jotain? Ja sinä kertoilet sille sen olevan paskapuhetta? Olette kyllä hyvä pari jatkakaa toistenne kuulustemista. On siinä luotto kovalla eikö totta? Erotakko vai ei siinäpä teille pähkinä purettavaksi.
höh kuka tässä erosta on puhunut....kumma ajatus vääristymä.
Kysymyshän on aloituksessa kauneiden ja naiseuden hyväksi käyttämisestä silloin kun ei oikein itse viitsis ponnistaa......miehet rientää apuun.
Tottakai ne käyttää, käyttäisit itekin jos olisit kaunis nainen :D