Evoluution tuotosta? Sieltä saa helposti kaunista ja edullista naisseuraa mutta heidän klitoriksensa on kehittynyt melkein peniksen näköiseksi.
Heidän emätin on pieni, ruskea ja pyöreä ja heidän häpyhuulensa ovat kehittyneet pussimaisiksi muodostelmiksi.
Mitä evoluutistä hyötyä näistä muutoksista on ja mitkä kehityksen valintapaineet ovat vaikuttaneet tähän?
Heidän emätin on pieni, ruskea ja pyöreä ja heidän häpyhuulensa ovat kehittyneet pussimaisiksi muodostelmiksi.
Mitä evoluutistä hyötyä näistä muutoksista on ja mitkä kehityksen valintapaineet ovat vaikuttaneet tähän?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kyllä kaikki nykyisin elävät organismit ovat evoluution tuotosta riippumatta siitä, mitä he ovat yksilönkehitykselleen tehneet tai sallineet tehdä tai joutuneet olemaan tekemisen kohteina siltä osin. Kulttuurievoluutiosta voitaneen puhua noiden kehon muokkaamiseen liittyvien juttujen osalta. Kuitenkin nuo anatomiset kuvaukseksi noista henkilöistä ovat kyllä sen verran virheellisiä, että uskon sinun olevan Jehovan todistaja tai sitten joku muu idiootti.
Oletko sinä oikeasti noin typerä?
No niin, tosiaan Jehovantodistajat ja muutkin idiootit, tulkaa riviin vaan siihen ihmettelemään. Nimim. OletkoOikeasti tuossa pällistellessään näyttääkin oikein esimerkki-idioottina mallia.
Ei vaan sinä todistat että sinulla toimivien aivosolujen määrä on erittäin alhainen. Tuossa aloituksessa joku trolli selvästi pilailee ladyboy-asialla. Toivottavasti holhoojasi pitää sinusta huolta että pärjäät.
Kun sanoin, että Jehovan todistajat ja muut idiootit, niin silloin viittasin tätä palstaa piinaavan Jehovan todistaja -idiootin Jyrin TAI MUIDEN IDIOOTTIEN toimintaan ja myös tarkoitin TARKALLEEN SITÄ MITÄ SANOIN. On siis samantekevää onko aloittaja trolli vai ei, kun oleellista on se, että hän on idiootti siitä huolimatta. Opettele lukemaan ja ymmärtämään lukemasi ennen kuin alat tekemään jotain haloota muiden kirjoituksista.
Jyrbä on aika perehtynyt thaimaalaisten naisten alapäähän.
Niin tai siis "naisten ja naisten", kuten Jyrvänsyylä aloituksessa kuvasi.
"Jyrbä on aika perehtynyt thaimaalaisten naisten alapäähän"
Pornosivustoilla korkeintaan, Jyrbähän ei ole oikeasti käynyt edes Virossa, vaikka mytomaanina valehtelee kierrelleensä ympäri maailmaa. Jyrbän Thaimaa on Kellokosken mielisairaala. Sinne kun tulee avohoitopotilaalle lähtö, Jyrbä kehuu olevansa taas lähdössä etelän lämpöön kultakalojen kanssa sukeltelemaan koralliriutoille.
Thaimaalaiset ei ole kauniita vaan rumia ja lyhyitä ja kielensäkin kuulostaa ällöttävältä.
Noinhan sanotaan suomalaisiatakin....
Jyrbän kannattaisi ehkä tutkailla Thaimaan naisia selvinpäin. Silloin hän voisi huomata, että osa naisista onkin miehiä. Tuttava totesi kerran, että turistipaikoissa liikkuu jonkinkin verran "naisia", joilla on matalahko ääni ja joiden housuissa pullottaa.
Jyrbä löytäny ittelleen sopivaa seuraa