Naiset ei voi olla kokemattomia 30 v jälkeen mutta miehet voivat.
Vastaukset 13
- 69696969
Työpaikallani on yhdeksän miestä. Pienipalkkainen ammatti. Täydellä varmuudella kokemattomia on kaksi yli 40v miestä ja yksi liki 30v. Lisäksi yhtä 50v miestä epäilen kokemattomaksi.
- yksinkertaista
Miksi et ole heitä päästänyt kärsimyksestään ja vienyt poikuutta?
- 69696969
Olen itsekin mies. Homoilu ei kiinnosta.
69696969 kirjoitti:
Olen itsekin mies. Homoilu ei kiinnosta.
Kyllä noissa ikäluokissa kokemattomana alkaa homoilu jo kiinnostamaan ja sitä paitsi suomalaiset miehet ovat useimmiten muutenkin homoja.
Ei muuta kuin musta mies sinne työpaikalle strippaamaan ihan privaatistikin niin alkaa mieliala kohenemaan ja työn laatu paranee.
- 41atm
Tunnen yhden eli itseni.
- Pilattu.elämä
Minä sain ensimmäisen kerra 36-vuotiaana. Viimeksi sain yli 5 vuotta sitten ja sekin oli väljää...
Tuntemalla en tunne ko itseni ja olin ekalla kerralla 25 vai 26, no siinä synttäreitten hujakoilla kuitenkin. Toinen kerta sitten oli 32v.
- 41vmies
Tunnen 36 v neitsyt naisen. Kerran se kertoi baarissa että on neitsyt. Ei uskoisi koska se nainen on todella nätti.
- Valehtelijoita
Ja sinä uskoit? Todennäköisesti senkin naisen immenkalvo on lentänyt seinille viimeistään 14 vuotiaana.
- Naisasialooser11
Tunnen kaksi tänä vuonna 32 täyttävää totaalikokematonta miestä, toinen dippainssi, toinen amk-inssi, kolmas samanikäinen kaveri olisi niin ikään kokematon lukuunottamatta 20 vuotiaana lyhyttä"seurustelua"16v naisen kanssa, kaverin pikkusisko, ei seksiä. Hän on kuitenkin paneskellut aasiassa lukuisia naisia.
Tämän lisäksi tunsin yhden miehen peräkyliltä joka ainakin eli ikänsä ilman naista, varmuudella en voi sanoa onko saanut seksikokemuksia joskus, mutta epäilen että ei ole. Hän nukkui pois 71 vuotiaana erakkona mahdollisesti vieden poikuutensa mukanaan hautaansa. Miehet pysyvät pidempään kokemattomina, koska heille seksi ei ole yhtä tärkeää kuin kiimavittunsa viemille naisille.
- 45v_mies
Tunnen 72-vuotiaan neitsytmiehen ja 48-vuotiaan neitsytnaisen.
- Tiedän_kaksi
Tällä palstalla ainakin DarkFear on 38 ja Pertsa 58, vaikka kumpikin valehtelee ikänsä kymmenen vuotta nuoremmaksi. Neitsyitä toki ovat molemmat, ja heillä on myös kova kisa siitä, kummalla on isompi ja kiiltävämpi päälakikalju.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Gallup: Kansalaiset eivät usko velkajarruun
Puolet suomalaisista ei usko velkajarrun vaatimien sopeutusten toteutuvan, kertoo Iro Researchin kyselytutkimus. Kokoom861183- 66919
- 58902
- 208902
Sinulle nainen
En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen66886Martsusta tuli leuhka
Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal228760Hei rakkaani.
Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi70745Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun
Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on72732- 42716
Kuisla Group Oy jättänyt yrityssaneeraushakemuksen
Samalla yrityssaneeraukseen on hakeutunut Kuisla henkilökohtaisesti ja Seinäjoen Motelli Oy, joka omistaa Sorsanpesän ki35708Uskallanko laittaa sulle viestiä?
Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S57633Kiulu myynnissä!
Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma26588- 42568
Et pysty peittämään minulta
Sinä olet hyvä peittämään asioita niin halutessasi. Pystyt pitkiäkin aikoja salaamaan juttuja. Juuri mietin tuossa, olet47484Tulisiko naisille asettaa korkeammat eläkemaksut
Tämä tuli mieleeni kun luin aamun lööppejä. Japanissa alkaa olla "uutta nuorisoa" ihan urakalla, ikä alkaa sadan jälkeen171482- 18478
Mitä oikein tapahtui? Maajussi-Jetta sai tylyt pakit - Sulhoehdokas selittää: "Ei lentänyt kipinät"
Maajussille morsian -sarjassa etsitään rakkautta ja rinnalle kumppania. Yksi maajusseista on Jetta - liikunnallinen ja12447Huumekauppaako
”Huumekauppa johti rajuun väkivaltaan Kokkolassa – Kolme nuorta otettu kiinni, yksi epäillyistä alaikäinen”9424- 20409
Makeinen, asiaa sinulle
Minua korkeampien voimien kehotuksesta sinua pyydetään avaamaan jokin yhteys asioista keskustelemisen takia kanssani. Il28403