Siis lääkityskään ei imeydy. Panacodit on Orthexin pohjalla kammoliemessä.
(hirn)
(hirn)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Miks helvetissä ei näihin lääkemainoksiin koskaan laiteta sairaita ihmisiä?
Musta saisi monta hyvin sairasta kuvaa just nyt.
(hirn)
Oiskohan mulla täällä yhtää ruiskua. Jos ohittaisi vatsalaukun, kun ei siellä mikään pysy?
Hieno idea!
(hihitystä)
Lapsena mulle sanottiin, että anna hevosen murehtia, koska sillä on niin iso pää.
Siis mullahan on aivan tajuttoman pitkät koivet. Kun niihin kuvitellaan järjetön särky, aletaan olla lähellä todellisuuden mittasuhteita.
Lopuksi asetetaan amerikkalainen jalkapallo vatsalaukkuun pystyyn.
voilá
Suomi-neito
Vuoteella makaa nuori nainen Ramonesin t-paidassa ja pari päivää pidetyissä alushousuissa, joissa on edessä pieni rusetti, josta vetämällä ei tapahdu mitään. Neito haisee oksennukselle. Hän on istunut vessanpöntöllä koko yön täristen horkassa.
Makuuhuoneen ikkuna on kiinni, ja ilmassa lemuaa sairaus: hikinen, tympeä lemu, joka on kosteaa ja liimaa vaatteet vasten ihoa.
Hänellä on donitsi päässä ja vuoteella läppäreitä auki kaksi.
(reps)
Nyt vasta mä äkkäsin, että mun Paska juttu on poistettu.
Pitääkö kirjoittaa jotain pliisumpaa, vai vetäistäänkö pellit kokonaan auki?
(reps)
Voisi pohdiskella sitä kuinka feikataan kirjoittajan ikä.
Tässä meillä on nyt perusnäkymä tavallisen nuoren naisen makkariin. Minusta se näyttää aika sotkuiselta. Vasta luotuaan itselleen niin huonon omantunnon, että nainen alkaa siivoilemaan lähes maanisesti, tällainen_tyyli_katoaa. Nyt omatunto on vielä puhdas ja ruiskukkamainen, vaikka vosu selvästi yrittää olla jokin gangsta.
Oksenuksen haju on kyllä tyrmäävän kuvottava. Oksennus luo oksennusta. Oksennus on kuin katalyytti.
TUosta tuli mieleen, että viimeksi tyttö oksensi typerän otsakeppileikin jälkeen. Tiedättehän, pyöritään otsa miinni kepissä sen ympäri niin kauan kuin pystyi.
Muutaman varvin jälkeen vosu heitti laattaa pusikossa.
Niin kuin mitä järkeä?
(hirn)
Ihania vatsakramppeja.
Oikein silmissä kiiltää.
(naurua)
Toisella läppärillä mä juttelen jonkun tyypin kanssa, joka luultavasti vetää käteen. Netissä on aivan törkeästi runkkareita.
Me ollaan puhuttu lapsuudesta ja arvoista ja festarikokemuksista.
Kuitenkin kaikki keskustelut päätyvät poikkeuksetta siihen, että kaveri toisella laidalla vetää käteen. Miehet vetävät koko ajan käteen.
Kun verbaalinen vaihtuu visuaaliseksi, niin naiselta yleensä vähenee vaatteet. Rintoja pitää puristella ja nostella ja liimailla yhteen. Tämäkin on vain välivaihe sille, että vosu saa riisua alushousunsa ja levitellä itseään kameralle lähes poikkeuksetta.
Jos hänellä on sellaiseen halua.
Nuoren naisen haluamiset ovat hieman omituinen juttu. Periaatteessa ne voi jakaa kahdeksi eri pääteokseksi.
Ensin on kontakti ja siten hyväksytyksi tuleminen, ja toisessa vähimmäismaterialistiset vaatimukset, kuten olemuksen syvyys ja tämän todentaminen.
Jo se että pitäisi olla kaunis, on vaatimuksena kohtuuton. puhumattakaan siitä, että pitäisi olla ihmisenä kiinnostava. Ei kukaan parikymppinen ole kuin seksuaalisesti kiinnostava. Naiset unohtavat tämän mielellään, sillä heille ei ole kehittynyt vielä minkäänlaisia sisäisiä näkemyksiä tai suhteita juuri mihinkään.
Paitsi minulla.
(hihitystä)
Huvittavaa on myös se että minä en haise tuonne asti.
(reps)
Tällainen pikku privaatti show on oikeastaan aika hauskaa. Itse pidän vartalostani ja itsestäni, enkä sille nyt muuta käyttöä tässä oksuammussa oikein keksi. Eli kun minä kurkotan lattialla olevaan muoviämpäriin, niin joku "Niilo" saa tumputtaa perseelleni.
Minulta lentää ja häneltä lentää.
Käsittääkseni tulevaisuuden seksi on juuri tällaista. Me ihmisenä ja ihmisinä unohdumme jonnekin verkkoliikenteen solmukohtiin hetkellisiksi välähdyksiksi, ja kaikki on siten osaltamme ohi. Jää vain privaatit jutskat ja masturbointi.
Olen iloinen, että näin on.
(hirn)
Suurimman vaikutuksen on kuitenkin "Niiloon" tehnyt manselainen mustamakkara.
Se on järkyttävän iso dildo, joka on naisen kyynärvarren mittainen ja miehen ranteen paksuinen.
Sitä ei voi ottaa mihinkään mukaan, koska se vie kaiken tilan. Tässä kohtaa asiat eskaloituvat. Ymmärtänette varmaan.
"Niilo" rakastaa sitä, että käytän Mansemakkaraa. Se on aivan feivöritti monessakin suhteessa meille molemmille, sillä ainoastaan sillä tuntui olevan tarpeeksi ulottuvuuksia täyttää minut. Ja että ainostaa se kykeni tyydyttämän kameran toisella puolella vänkkäävän "Niilon".
Se on kuulkaas ihmekapine se.
(reps)
Esmes pornosaiteilla en katsele juuri muuta kuin näiden makkaramiesten panemien naisten kasvoja. Siellä se kokemuksen palautuspainike sijaitsi. Kun siitä nappulasta painoi, pää räjähti.
Herranjumala sitä huutoa. Herranjumala niitä orgasmiaaltoja, joita tuli ja meni niin että tajunta oli sammua. Jeesus sitä sperman määrää ja sitä ulottuvuutta. Se on kokemuksena naiselle aivan must. Siis ei ole muuta. Nada.
"Niilo" sijoittaa itsensä tuon dildon varteen, ja työntää sen pään minuun. "Niilo" on hetken lapsi.
(hirn)
On täysin kohtuutonta se että n. 35v ikävuoden jälkeen nainen ei ajattele seksiä enää juuri lainkaan. Ainoa todellinen sinkkukumppani on bidé-suihku, jolla lotraamalla voi palauttaa joitain osia kokemussisällöstä mieleen. vesi on ikään kuin "vanhin voitehista".
Mutta ajatelkaapa miestä!
Tuokin tuolla runkkaa ja minä täällä kirjoittelen. Haluavan miehen katseessa on jotain riisuvaa, levittävää ja tunkeutuvaa. Eikä heillä oikeastaan muita ilmeitä edes ole. Loput ilmeet kuuluvat lapsuuteen.
Kuolinilme?
(hirn)
Parane pian!
Liuota ne panacodit ja ruiskuta perseeseen! Takuulla toimii ;)