Ollut jo useita vuosia suomi24 treffit sivustolla profiilillaan. Vaihtaa välillä nimimerkkiä. Pitkät romanttiset litanjat profiilin tekstissä kuinka haluaa löytää oman kullan, pitää tästä huolta ja istua mukavia turvallisia koti-iltoja yhdessä.
En arvostele tai epäile hänen tavoitteensa aitoutta, mutta tosi asiassa hän on hyvin addiktoitunut ihminen. Raitistunut alkoholisti, joka on vaihtanut riippuvuutensa seksiin ja nettipalstoihin. Kertoo profiilissaan harrastavansa monenlaista, mutta käytännössä on harrastanut näitä asioita joskus monia vuosia sitten kerran tai pari, ja nyt käyttää pääasiassa työttömän aikansa lähinnä nettipornoon ja eri deittisivustoilla roikkumiseen.
Ihan symppis ja hyvä tyyppi, mutta pyörittää useampia naisia. Sen vuoksi hieman epämääräinen, haluaa nähdä erikoisissa paikoissa, tai myöhästelee ja unohtelee asioita, kuten treffiseuransa nimen, vaikka on tavattu useamman kerran.
Kertoo heti ihastuneensa, ja haluaisi heti tulla yöksi ja lähes tulkoon sopia jo hääpäivän. Nämä luonnollisestikin tuntuvat oudoilta ja omituisilta. Ei mitenkään päällekäyvä tai röyhkeä, aika kiltti, mutta lähinnä tällainen hukassa oleva peluri, joka haaveilee haluavansa sitoutua, mutta riippuvaisena ihmisenä on lähinnä vain kiinnostunut uusien tuttavuuksien tarjoamasta jännityksestä.
seksiaddikti pohjois-pohjanmaa
7
1796
Vastaukset
- kokemusta_on_täälläkin
Kuvaus sopii hyvin myös Etelä-Pohjanmaan kaveriin. Ja varmasti moneen muuhunkin.
- Anonyymi
On niitä täällä Kainuussakin. Addikteja.
- Vilzikka
Vissiin ukkoja käy kateeksi, mitäs me naiset vaan,,luetaan manuaalisesti lehtiä antakaa reppanan olla
- Anonyymi
Hienoa, kiitos että informoit asiasta muitakin. Onko kellään kokemusta E-kontaktista ja siellä esiintyvistä romanssihuijareista tai muista oudoista tyypeistä.
- Anonyymi
Joo olen tavannut tämän! Ai hän on vieläkin kuvioissa ja samoin ottein. Kuusi vuotta sitten häneen törmäsin. Asui silloin ainakin Oulussa.
Ja kuviot hänellä juuri nuo.
Haluaa tavata heti kun deittisivustolla on viestiä vaihdettu. Viestittelee ihastusta jo ekojen treffien jäljeen runsaiden sydämien yms kera - ehkä luulee että se tekee naiseen vaikutuksen mutta mulle epäilykset heräs just siitä, sanoo kaipaavansa intensiivistä kuherruskuukautta ja sen ihanuutta, jne. Ja olen samaa mieltä, kiltti ja ihan huomaavainenkin, sympaattinen, mutta täysin addikti, joo raitistunut alkoholisti kyllä mutta hyvin addiktoitunut. Ja seksi lähinnä mielessä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2434629Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii763065- 472473
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451777- 281753
- 801456
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘851285PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden143965- 69948
Sellainen tunne sydämessä
Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,86894