Ajojahti Ällö-Valtiaita KOHTAAN

AjojahtiHeihinKiitos

Ajojahti on alettava Noita alhaisia Valtiaita ja emäVALE-lapsiaan VASTAAN. Jos haluatte YHTÄÄN säästää, pelastaa ihmisiä, ihmiskuntaa, maailmaa, Maapalloamme, niin ETTE suvaitse, salli ENÄÄ YHTÄÄN Noiden alhaisten Väärän-Energia-kentän olla olemassa. Ei ole kiellettyä vaikka käristää Väärää, erittäin haitallista, VAARALLISTA Pahaa Energia-kenttää, JOKA liimautuu Huoran-haluillaan, -himoillaan, LIMASINE alapäähaluineen ihmisiin, ylitsepääsemättömästi, IKUISESTI.

Hahhahhaa, EIKÄ IKINÄ, KOSKAAN ole ollutkaan EIKÄ varmasti tule KOSKAAN olemaankaan Mitään VAARAA muilla, EDES esineillä, aineksella EIKÄ ympäristöllämme stendarin liekkiin JOUTUA, KUIN Noilla EmäHuorilla, Emä-Huoran-VALE-Valtiailla yms., JOTKA liitävät Minkään, kenenkään pakottamatta, AIVAN ABSOLUUTTISEN turhaan ja vältettävissä olevasti ITSE liimautuen VÄKISIN ihmisiin KIINNI, ABSOLUUTTISESTI YLLE päälle KUIN Jättiläis-Super- Giga-Niagara, ja ITSE itsepintaisesti VAATIEN jopa siihen liekkiin JOUTUA. Emme ole pakottaneet muuta KUIN Noi KAUAS ihmisten olemassaolosta ja -alueilta, AJat sitten, yli 11 vuoden Ajan, VAROITELLEET Heitä AIVAN KAiken Aikaa. JA KUN KOSKA KERTA EIVÄT tuhoa tota tulen liekkiinkään lentämistä, OLEMME joutuneet Käskemään Heidät TUHOTUKSI, toisten Valtiaiden ja Henkimaailman TAHOLTA. nÄMÄ ovat olleet AINA se viimeinen varokeino, KUN KERTA Eivät Usko, yli 11 vuodenkaan Aikana Oikeutta, TosiAsioita, Kohtuutta ja Reilua Peliä, ja KUN KOSKA KERTA EIVÄT tuhoa TOTA liimautumistaan, ja kuinka Kovalla senkin AINA liitävät, KIITÄVÄT kimppuumme enemmän KUIN äänennopeudella, läheltä ja KAUKAA.

0

64

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

        Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
        Maailman menoa
        198
        4008
      2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

        se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
        Maailman menoa
        111
        2553
      3. Miten löydän sinut

        Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
        Ikävä
        30
        2174
      4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

        Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
        Heinola
        80
        1380
      5. Vaikea tilanne

        Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
        Ikävä
        86
        1248
      6. Milloin kaivatullasi

        .. on nimipäivä?
        Ikävä
        48
        1129
      7. Kehtaisitko näyttäytyä

        kaivattusi seurassa?
        Ikävä
        74
        996
      8. Ne viimeiset kerrat

        Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
        Ikävä
        56
        824
      9. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

        Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
        Ikävä
        57
        824
      10. S24 Lieksa miksi on paikallinen entinen Kansallinen Kokoomus valtuutettu sali niin kallis?

        Vailla alennuksia? gogo express joensuu kertakäynti 10 euroa avoinna 5-24. Miksi pitää Lieksassa tukea paikallista yritt
        Lieksa
        71
        784
      Aihe