Emporio armani tangat

HyvääKevättäKaikille

Mikä on tämän kevään - kesän tilanne miesten stringien kannalta?
Viime keväänä niistä oli paljonkin juttua, jolloin kokeilumielessä ostinkin emporio armanin versiot. Vastoin alkuperäisiä odotuksia tykästyinkin, sillä osoittautuivatkin yllättävän mukaviksi.
Olen myös kokeillut muitakin miehille suunnattuja versioita, mutta ovat olleet melko epämukavia.
Homoksi saa myös haukkua vapaasti, niitähän tulee jokatapauksessa.

3

437

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Stringtime

      Helsingin Sokoksella on Armanin miesten stringejä. Yhdet sellaiset omistan, mutta kuten yleensä Armanilla, ovat melko pienet etumuksesta. Suosittelen Ergowearin stringejä, jotka ovat ergonomisesti muotoiltuja ja mukavuudeltaan parhaita mielestäni. Olen käyttänyt miesten stringejä nyt seitsemän vuotta, ja puhtaasti mukavuus syistä. Tosin brief-mallisia pidän kaikkein useimmiten. Boksereita en kykene pitämään ollenkaan. Ovat hyvin ahdistavat ja epämukavat. Mielestäni stringit ovat alushousut miehille siinä missä muutkin mallit. Homottelijat ovat juntteja. Niistä ei kannata välittää.

      • Stringipoju

        Mistäs noita Ergoweareja saa? En ole oikein löytänty mitään mukavia stringejä miehille, niin käytän naisten saumattomia.


      • Obviously

        Lumingerie.fi myy parhaat. On kotimainen ja tosi rohkea valikoima.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      191
      1330
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      893
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      842
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      51
      730
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      252
      622
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      311
      597
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      579
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      574
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      570
    Aihe