Mikä on tämän kevään - kesän tilanne miesten stringien kannalta?
Viime keväänä niistä oli paljonkin juttua, jolloin kokeilumielessä ostinkin emporio armanin versiot. Vastoin alkuperäisiä odotuksia tykästyinkin, sillä osoittautuivatkin yllättävän mukaviksi.
Olen myös kokeillut muitakin miehille suunnattuja versioita, mutta ovat olleet melko epämukavia.
Homoksi saa myös haukkua vapaasti, niitähän tulee jokatapauksessa.
Emporio armani tangat
3
402
Vastaukset
- Stringtime
Helsingin Sokoksella on Armanin miesten stringejä. Yhdet sellaiset omistan, mutta kuten yleensä Armanilla, ovat melko pienet etumuksesta. Suosittelen Ergowearin stringejä, jotka ovat ergonomisesti muotoiltuja ja mukavuudeltaan parhaita mielestäni. Olen käyttänyt miesten stringejä nyt seitsemän vuotta, ja puhtaasti mukavuus syistä. Tosin brief-mallisia pidän kaikkein useimmiten. Boksereita en kykene pitämään ollenkaan. Ovat hyvin ahdistavat ja epämukavat. Mielestäni stringit ovat alushousut miehille siinä missä muutkin mallit. Homottelijat ovat juntteja. Niistä ei kannata välittää.
- Stringipoju
Mistäs noita Ergoweareja saa? En ole oikein löytänty mitään mukavia stringejä miehille, niin käytän naisten saumattomia.
- Obviously
Lumingerie.fi myy parhaat. On kotimainen ja tosi rohkea valikoima.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622512Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant899737Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.507677Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va936459SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906186Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m625767Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,535259Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot505175HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204832Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074519