Jotkut haluavat pitää tätä kuin leikkikenttänään, jossa itse esiintyvät päällepäsmäreinä ja kukkoina tunkiolla. He ajattelevat: Kun MINÄ tulin tänne niin minun on aivan pakko VALLOITTAA JA ALISTAA tämä paikka. MINÄ MINÄ MINÄ. Minä tulin tänne niin minun täytyy päästä paikan pomoksi!
Loukkaannuttuaan he lähtevät palstalta (siis muka lähtevät) suurieleisesti ja teatraalisesti ja sitten taas palaavat takaisin. Ovatkohan nämä ihmiset narsisteja, psykopaatteja vai hysteerisiä ja huomiohakuisia vai kaikkia näitä yhtä aikaa?
Loukkaannuttuaan he lähtevät palstalta (siis muka lähtevät) suurieleisesti ja teatraalisesti ja sitten taas palaavat takaisin. Ovatkohan nämä ihmiset narsisteja, psykopaatteja vai hysteerisiä ja huomiohakuisia vai kaikkia näitä yhtä aikaa?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ehkä he ovat valloittajia?
Mihin se poika katosi täältä?
Empä tiedä kun en voi tietää ihmisten ajatuksia mutta mitäs jos mainitsevasi ihmiset haluavat vain purkaa itseään ja mietteitään täällä?
Enkä lähtis lokeroimaakaan ihmisiä kun en vieläkään osaa heidän ajatuksia lukea, mitä jos he ovat vain yksinäisiä?
Me kaikkihan saamme tänne mielipiteemme laittaa:)
Ätmiläisillä ei ole mietteitä.
Olen vetänyt pullon jallua ja kossua. Voi pojat että olen sekaisin. Aivan tööööt
Oletko palstan suurin homo?
Ehkä heillä ei vain ole muuta elämää, kun ehtii kytätä tätä palstaa 24/7. Suurtaa draamaa järjestellään provoilla ja sitten päsmäröidään besserwissereinä vähän jokaisessa viestiketjussa. Sellaiset idiootit suorastaan pyytävät minunlaisia provosoitumattomia ihmisiä pudottamaan heitä maanpinnalle. Sitten loukkaannutaan ja seuraavana päivänä ollaan jo eri nikillä länkyttämässä samaa paskaa.