Nokian puhelimista on revitty lööppejä ja pauhattu, no tuleeko niitä vitun puhelimia myyntiin vai ei? Houkutteleva olisi kun puhdas Android ja luvattu Googlen turvapäivitykset kuukausittain. Nyt kun tulee uusia maksutapoja jne. niin eihän niitä tohdi Androidilla tällä hetkellä käyttää kun valmistajat eivät anna turvapäivityksiä. Mutta vituttaa kun kauheasti on pauhattu tuotteesta josta kukaan ei tunnu tietävän koska niitä saa, Onko tmä uusi Jolla?
Tuleeko niitä vit... Nokioita?
JaksaOdottaa
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Tulee kun tulee. Ei tässä mikään kiire ole. Muutaman vuoden tauon jälkeen ei muutaman kuukauden odotus tunnu enää miltään.
Mitä tarkoitat uusilla maksutavoilla? Uusin maksutapa on itselläni pankkikortin lähimaksun hyödyntäminen. En oikein yhdistä kännykkää maksamiseen. Joku "lompakko" oli muistaakseni vanhassa Nokiassakin, mutta en muista pystyikö sitä käyttämään mihinkään.