Katainen paljasti olevansa USA:n asialla ?

http://mvlehti.net/2017/05/09/katainen-vastustaa-macronin-ehdotusta-suosia-eurooppalaisia-yrityksia/

Todella omituinen tyyppi tuo Katainen. Ei pidä suomalaisten puolia eikä pidä Eurooppalaisten puolia. On kuin olisivat Soroksen ja monien muiden mukana erillaisissa Euroopan kantaväestöjen vastaisissa ohjelmissa.
6112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Haluaa maailmanlaajuisen tukipakettisysteemin EU-maille, jotka ovat vannoutuneet Obaman NWO-ohjelmaan. Sääntöjä on tehty niin paljon, ettei kukaan voi liikkua mihinkään, koska silloin kaikki sosiaalituet tippuisivat pois, jos joku kannustaisi yhtäkin eu-kansalaista yrittämään työllistää itse itsensä. EU on niin tukahdutettu lailla, oikeuksilla jne. , että on mahdotonta poistua kämpästään rikkomatta mm. ihmisoikeuslakeja. Siihen tarvitaan nyt maailman laajuista hallitusta ja NWO:ta, joka määräisi kaikki maksamaan tukipaketteja kotiin siististi istumaan ohjatut eu-välimeren kansalaiset.

http://www.express.co.uk/news/world/801971/Macron-slammed-EU-chief-European-Commission-vice-president-Buy-European-Act

Kollegansa, "mufferini-fabioso" on alkanut keräillä eu-jäseniä koko maapallolta nyt.

http://www.express.co.uk/news/politics/802359/European-Union-Federica-Mogherini-EU-politics-Brussels-ambassadors

Äänestä

Hänen ja italiattaren firman ja heille ns. alamaiset voi pelastaa enää vain koko maailma. Kätsy tarvitsee kansalaiset junckerin & Co:n kanssa, joten maksuja oleskelu yhteiskuntaa täytyy kai jatkaa. Naisihminen kerää sakkia (hoiva) kaikkialta, yhteen paikkaan leipäjonot ja majapaikat, angeliga pitää huolen siitä. Angelika on antanut Ottomaani-militääri-kapinallisille turpapaikan ja saa siitä osaavan armeijan. On vain pieni riski, että Erdo avaakin portit Välimerelle.

Koko maailman pönkittämään sosiaaliturvapoliitikkoja!

Äänestä

Pojalla kiiluu dollarinkuvat silmissään.

Äänestä

Koko maailma jakamaan turpapaikkoja sossuturpapoliitikoille EU:sta!

Sitten menee niinkuin on "sovittu" ja ajat sitten.

Äänestä

Mougherini: Euroopan talous tarvitsee maahanmuuttajia.

http://www.express.co.uk/videos/get_video_by_uid/5317238005001

Muuttajia eivät koske vielä karenssit ja ihmisoikeudet tai vihapuhelait, heidän ei tarvitse olla aina huomaavaisia oudoille vastaantulijoille, nämä vaatimukset on asetettu vain paikallisille.


Mulgerinilla olisi muuten hieno ura ja olisi uransa huipulla, mutta kun... ei ooo niitä tulontuottajia. Hän tarvitsee vain kansan, että voisi leikkiä suurmurffia, kuningasta, presidenttiä tai kenraalikuvernööriä. Siis vain yhtä puuttuu, muuten kaikki kohdallaan.

Äänestä
  • Menköön takaisin Italian kotiin, älköön enää vaivautuko takaisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omituistaon kirjoitti:

http://mvlehti.net/2017/05/09/katainen-vastustaa-macronin-ehdotusta-suosia-eurooppalaisia-yrityksia/

Todella omituinen tyyppi tuo Katainen. Ei pidä suomalaisten puolia eikä pidä Eurooppalaisten puolia. On kuin olisivat Soroksen ja monien muiden mukana erillaisissa Euroopan kantaväestöjen vastaisissa ohjelmissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu