Salaista naista?

Mistäköhän voisi hakea salaista ehkä jopa pitkäkestoista suhdetta. Kaikenmaailman rahastussivustoja kyllä löytyy, mutta kun googlettaa kokemuksia niin ovat ihan kusetusta kaikki.. Tai sitten kaikki halukkaat Turun suunnalta olevat naiset voivat ilmoittautua. Jos pitkäaikainen löytyy niin silloin on vaan hän, ei muita.

2

370

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitäkummaa

      Miksi salaista? Ootko naimisissa tai avoliitossa? Miksi et tee jotain suhteellesi, se ei ole kunnossa jos haet sen rinnalle toista suhdetta.

    • Asioilla on niin monet puolet. Itse olen elänyt seksittömässä liitossa,siis mies ei halua/ pysty. Olen puhunut ja ohjannut tutkimuksiin,mutta häntä ei kiinnosta korjata tilannettta. Sanoi vaan, että kyllä se liian aikaisin loppui.
      oLemme jo vanhempi pari. Kun seksittömyyttä oli kesytänyt n. neljä vuotta siis totaalista sellaista, hain seksiä muualta, en viitsinyt rikkoa pitkää liittoa tällaisen asian vuoksi. Löysin tosi hyvän vähän itseäni nuoremman rakastajan,. Hänen kanssaan seksi on ollut aivan ihanaa, olen kuin uudesti syntynyt, iloinen ja tasapainoinen. Seksi on kuitenkin ja yleensä seksuaalisuus ihmisen perustarpeísiin kuuluva asia. Toki sitä ilmankin voi elää tai tyydyttää itse itsensä, mutta minulle se ei ole samaa kuin miehen kosketus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      206
      12472
    2. rakastan jotakin

      en uskalla sanoa sitä täällä ääneen
      Ikävä
      13
      4777
    3. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      52
      3770
    4. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      108
      3141
    5. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      95
      2782
    6. Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka

      voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t
      10
      2575
    7. Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.

      Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m
      Joensuu
      12
      2108
    8. Golffarit kehityksen jarruna

      Nyt kun yritetään saada kivitippua toimimaan niin golffarit iskee puukolla selkään joka asiassa. Majoituspalveluja maino
      Lappajärvi
      13
      1549
    9. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      48
      1511
    10. Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?

      Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos
      Tv-sarjat
      72
      1358
    Aihe