Olen vähän järkyttynyt kun olen kuullut huhua, että Niklas ja Pauliina olisivat kuitenkin taas yhdessä.. Vähän käy sääliksi Niklasta jos mennyt ottamaan sen naikkosen takaisin, joka kuitenkin tulee pettämään vielä monta kertaa..
Onko täällä ketään, joka tuntisi/tietäisi kyseistä paria? Että onko se pauliina oikeassakin elämässä sellainen lehmä, kuin tvssä on annettu ymmärtää?
Onko täällä ketään, joka tuntisi/tietäisi kyseistä paria? Että onko se pauliina oikeassakin elämässä sellainen lehmä, kuin tvssä on annettu ymmärtää?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kuule,eivät koskaan edes eronneet.Että niin todenmukaista potaskaa seuraatte sieltä Tvstä
Pauliina oli heti eka iltana panemassa ja nyt leikkii olevansa niin "puhdas" varmasti petti Niklasta. Ihan pahaa teki, kun katto sen ihrasta kiiltävää naamaa ja läskejä, joita avuliaasti jakaa Kotkassa nytkin tietty. Miten kukaan voi edes hetken luottaa tuohon naiseen, joo suihkussa aina ollaan tolleen pitkään, kun naidaan siellä. Ota nyt järki käteen hyvä mies - siis Niklas!
Pauliina on kyllä kaunis nainen.. vaikka luonne on mitä on
Kaunis? No, hyi vittu!
No kyllä minä ainakin voisin senkanssa viettää yön