Mahtavin systeemi koskaan!

Parastakoskaan

Olen tehnyt verkostoja paremmalla ja huonommalla menestyksellä 20v, mutta en ole koskaan ollut niin hyvin palkitsevassa suosittelumarkkinoinnissa kuin OneCoin/OneLife jossa tullut paljon uusia ystäviä ympäri maailmaa.:) Huomenna taasen ihana Happy Monday, aivan mahtavaa!

6

184

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tunkkiiii

      Mahtavin ylätason tunkeille.

      • Onecoinhuijaus

        Hei aloittaja?????? Tämä kusetus on loppu jo. Mitä enää hehkutat? Gerlacher Report paljasti jo Hristoforos Amantidiksen coinin takaa, samoin kuin Bulgarian ja Venäjän rikollis-yhteenliittymät. Ruja lähti ja jätti tämän Ponzin lapsensaannin verukkeella, kukaan ei kehitä tai tee enää mitään Onecoin "pääkonttoreissa".

        Kaikki pankkiyhteydet ovat lyöty poikki koko maailmassa Onecoinilta, ja viimeisenä kusetuksen oljenkortena tunkit yrittävät vielä tunkittaa "Vouchereilla" uusia mukaan.

        Lopetettuun ponziin ei enää kenenkään ole syytä lähteä mukaan. Onecoin juna meni jo, tyhmien tunkkien rahojen kanssa kauas pois.

        Mikä siis on pointtisi yrittää vielä saada ihmisiä menettämään rahansa olemattomaan Ponzihuijaukseen?

        Haluatko jakaa vahinkosi, kun itse olit tyhmä, niin saat lohdutusta kun "ainakin oli muitakin jotka saivat itsesi lisäksi myös vahinkoa itselleen"?


    • fhjhzjfj

      Kaikki tyhjästä tehdyt on päätyneet konkurssiin.

      • Pyhäjyssäytys

        On niin mahtava et tiilenpäitä joudut lukemaan. Paljonkohan mahtaa tulla korvauksia?? Mahtavimmalle systeemmille koskaan.


    • Kaikki rahat meni. Kyllä sitten vituttaa ja varsinkin kusettaa.

      Onko coinistilla fiilis että on tullut kusetetuksi? Onko Mahtavaa?

      Onko hienoa olla kusetuksessa mukana?

      RÄHRÄHRÄH

    • Lyijyä-nahkaan

      Jos ihmisten kusettaminen on mahtavaa, olet todennäköisesti seuraava jonka "koulutetut louhijat" toimittavat kaikkivaltiaan tuomittavaksi...hyvinkin pian.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      247
      6147
    2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      147
      5974
    3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      248
      5039
    4. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      33
      4516
    5. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      44
      4365
    6. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      63
      4222
    7. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      68
      4137
    8. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      37
      3694
    9. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      58
      2589
    10. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      58
      2029
    Aihe