kivaa olla mies

saa ulkona ihastella kauniita ja seksikkäitä naisia mutta harmittaa naisten puolesta kun he eivät voi nähdä ja tuntea maailman kauneinta asiaa eli naisia ja kyllä se vaan niin on että naiset tekee elämän niin ilman naisia ei olisi yhtään mitään
29459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Naiset voi nauttia siitä että nimenomaan ovat kauniita ja että heitä ihaillaan sekä baareissa ei tarvitse kun odotella niin kiinostuneita miehiä tulee tekemään aloitteita

Äänestä
  • Niin+kiinnostuneita(helposta+panosta)+muttei+kiinnostavia+ja+vain+nuori+alle+25v+nainen+voi+nauttia+em.+asioista+ja+hänkin+vain+jos+on+oikeasti+kaunis+90%naisista+ei+ole.+Vanha+haaska+on+ilmaa+kaikenikäisille+miehille+ja+jokaisesta+nuoresta+naisesta+tulee+vanha+haaska+joko+nopeasti+tai+erittäin+nopeasti.+Jos+vierekkäin+on+30v+nainen+ja+20v+nainen+niin+kukaan+mies+ei+huomaa+sitä+30v+naista.+Toki+osa+voi+kelputtaa+sen+30v+naisen+vielä+hätäpanoksi+jos+ei+20+vuotiasta+saa.

    Äänestä

kiitos t Nainen

Äänestä
  • mutta totta te naiset olette elämän suola ja pirun kauniita

    Äänestä

  • Älä nuole vanhaa pillua. Vai nuorista alle 24v naisista pienen pieni prosentti on pirun kauniita. Et ole tainnut juuri nähdä naisia alasti ja ilman meikkiä, se näky on kaukana kauniista vaikka tuolla ulkona ollaankin täydessä huijausvarusteessa.

    2Äänestä

  • Naisasialooser11 kirjoitti:

    Älä nuole vanhaa pillua. Vai nuorista alle 24v naisista pienen pieni prosentti on pirun kauniita. Et ole tainnut juuri nähdä naisia alasti ja ilman meikkiä, se näky on kaukana kauniista vaikka tuolla ulkona ollaankin täydessä huijausvarusteessa.

    kyllä kaikki ja kaiken ikäiset naiset on kauniita ja kaikki pimpit on nuoltavia ja maistuu hyvältä ja ovat vastustamattomia ja on kuin viini paranee vanhetessa eli pimppi maistuu vuosi vuodelta paremmalta ehkä 30-45v pimppi on paras pimppi tällä haavaa niin vuosien päästä sekin muuttuu

    1Äänestä

  • pimpit.on.hyvää kirjoitti:

    kyllä kaikki ja kaiken ikäiset naiset on kauniita ja kaikki pimpit on nuoltavia ja maistuu hyvältä ja ovat vastustamattomia ja on kuin viini paranee vanhetessa eli pimppi maistuu vuosi vuodelta paremmalta ehkä 30-45v pimppi on paras pimppi tällä haavaa niin vuosien päästä sekin muuttuu

    .

    "Lisäksi naiset voivat hiplata omia hinkkejään!11!!!!1!11!1!!!!" niin wäärin

    har!11

    .

    2Äänestä

Kiva olla mies myös kun saa halutessaan hyvää seksiä pikkurahalla eikä tarvitse tyytyä yli 25v parasta ennen päivän ohittaneeseen tavaraan. Saa myös paneskella vapaasti ja status nousee, saa seksista paljon helpommin tyydytyksen ja laukeaminen on varmaa. Saat olla avoimesti pinnallinen, ei tarvitse pelätä tulevansa raiskatuksi, kaikki seksiviihde on suunnattu miehille, kaikki puoli-ilmainen maksullinen seksi on suunnattu miehille, komistut vanhetessasi, MA:si ei ole sidottu ikääsi ja ulkonäköösi, kaikkiin tekemisiisi suhtaudutaan pojat on poikia asenteella(jopa tuomari oikeudessa kun kerran siellä poiken kanssa tuomiolla istuimme erään rötöksen jälkeen). Saat myös olla paha ja sinulta ei odoteta vastuun kantamista.

1Äänestä
  • Seksistähän ei tarvitse maksaa kuin ammattilaisille, muut antavat ilmaiseksi. Jos valitset jonkun puolisoksi ja haluat ympärille hyvät puitteet, niin se maksaa tietenkin.

    Puheet siitä että miesten MA nousee koko ajan ja kaikilla miehillä, se on bullshittiä. Joku palstatutkija voi linkitellä tänne 50 kuvaa kuumista keski-ikäisistä miespuolisista maailmantähdistä ammattikuvaajan kuvaamana, mutta ne kuvat eivät todista pikkukakkosen, Ikiksen tai naisasialuuserin korkeasta MA:sta.

    Herra naisasialuuseri voi ihan vapaasti tyydytellä itseään läppärinsä äärellä, sun MA:si ei hyppää palstalukijan silmille eikä tee naisia villiksi.

    3Äänestä

  • Juuri näin

    1Äänestä

  • ... minkä kaiken jälkeen olet onnettoman oloinen ikisinkku, koska naiset aina sivuuttavat juuri sinut.

    Äänestä

  • Älä viitsi lässyttää, vanhapoika. Muuten, missä kaupungeissa työttömät ruokailee ilmaiseksi?

    Äänestä

Aika Tyhjyyttä LoppuPeleis.. Siis jos se (nainen) on KukaVaan.. Mut joo, jokainen tyylillään.. ;P

.. Suuri osa naisista taitaa olla HuomionHakijoilta (Mahdollisimman monelta), jos vain kykenee (ja niin kauan, kuin kykenee) ja Aika moni mies HuomionAntajia (mahdollisimman monelle).. ;D

Äänestä
  • Narttu, heitä mulle pyyhe!

    Äänestä

  • 876 kirjoitti:

    Narttu, heitä mulle pyyhe!

    Heitä OmoPoika Voltti.. ;D

    Äänestä

  • NuuskaMuikkune kirjoitti:

    Heitä OmoPoika Voltti.. ;D

    Ensin se pyyhe Fairy!

    Äänestä

  • 876 kirjoitti:

    Ensin se pyyhe Fairy!

    Kuka Antoi luvan Lopettaa Volttien teon!.. ;D

    Äänestä

Matt. 5:27. "Te olette kuulleet sanotuksi: 'Älä tee huorin'.
28. Mutta minä sanon teille: jokainen, joka katsoo naista himoiten häntä, on jo sydämessään tehnyt huorin hänen kanssansa."

Huorintekijät eivät peri taivasten valtakuntaa eli joutuvat ikuiseen helvettiin.

Tee parannus ja ota uskossa vastaan Jeesus Herraksesi ja Vapahtajaksesi, niin saat ikuisen elämän. Seuraa Jeesusta Pyhässä Hengessä ja totuudessa.

Äänestä
  • Entäs Mitä BigBook Sannoo.. Tyrkkyliineistä, eli HuomioHuomioHakuisista Typyliineistä.. ;D

    Äänestä

Siis kyllähän sekin on syntiä että nainen hakee huomiota ja esittelee vartaloaan tarkoituksella miehille ja saattaa heidät samalla kiusaukseen katsoa heidän vartaloaan himoiten. Jumala näkee naisten ja miesten sydämmeen, mikään ei ole Häneltä salassa

Äänestä
  • Mie en esittele vaan kuljen purkhassa eli säkissä. Mies ei mää miun vartalloo. Jumala näkköö purkhan läpikkii.

    Äänestä

”Minä tahdon siis, että kaikkialla miehet rukoilevat kohottaen pyhät kätensä ilman vihaa ja epäilystä ja että naiset ovat säädyllisessä asussa ja kaunistavat itseään vaatimattomasti ja siveästi, ei tukkalaitteilla, kullalla, helmillä eikä kalliilla vaatteilla vaan hyvillä teoilla, niin kuin sopii naisille, jotka tunnustautuvat jumalaapelkääviksi.” (1.Tim. 2:8-10)

Äänestä

Kivaa on olla nainen kun ei meitä yli 25 v kurppa naisia kukaan enää katso. Saa olla ihan rauhassa ja kävellä vaikka tissit paljaana kadulla niin ei kukaan katso meitä rumia kurppia.

2Äänestä
  • Elätkö sinä tosimaailmassa vai palstafantasiassa? Koska kyllä tässä tosimaailmassa missä minä elän, yli 25v naisia katsotaan mennen tullen. Ihaillen.

    Äänestä

  • Avio.ATMies kirjoitti:

    Elätkö sinä tosimaailmassa vai palstafantasiassa? Koska kyllä tässä tosimaailmassa missä minä elän, yli 25v naisia katsotaan mennen tullen. Ihaillen.

    Pesunkestävä atm. :D

    2Äänestä

Saa niitä naisia naisenakin ihastella. :)

Muista bisset ja lesbotkin katselee naisia.

Äänestä
  • Ja kyllä kauniin naisen huomaa ihan heteronakin. :)

    Äänestä

Kyllä minä ainakin yritän omasta puolestani aina näyttää mahdollisimman hyvälle ja pukeudun niin että muidenkin on mukava katsella mua... ja ihan oikeesti mä nautin siitä huomiosta: et ulkonäköni mielyttää katsojia.

Paljasta pintaa näkyy jonkin verran, saatan kulkea sortseissa ja T-paidassa sekä nirunarukengissä kesäaikaan ihan julkisesti... esim. käydä kyläkaupassa maaseudulla ollessani.
Niin hassu en enää ole; ett samoissa asuissa menisinTurun kauppatorille... ajat ovat muuttuneet ja pakko ottaa huomioon myös ulkosuomalaisuus näkökohta... en mä halua ketään häirikköä kimppuuni. Kyllä mulla on kantasuomalaisittain ihan säädylliset vaatteet aina olleet ylläni.

Äänestä

Naiset ovat kauniita. :) ja ihania. Silloin kun eivät ole perkeleitä, niin ovat enkeleitä.

Erityisesti saliympäristössä / muun liikunnan parissa rehkivä hikinen ja punanaamainen nainen on valtava mielenkiinnon kohde.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


naiset.kauniita kirjoitti:

saa ulkona ihastella kauniita ja seksikkäitä naisia mutta harmittaa naisten puolesta kun he eivät voi nähdä ja tuntea maailman kauneinta asiaa eli naisia ja kyllä se vaan niin on että naiset tekee elämän niin ilman naisia ei olisi yhtään mitään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu