kiinteytystä tarvitaan

hei

Olen 46-vuotias nainen, jonka ongelmana eivät ole rypyt vaan ihon veltostuminen (poskien alaosa, kaulan alue).
Onko tälle mitään tehtävissä? Onko joku oikeasti saanut jostain voiteesta apua tällaiseen?
6485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ehkä auttaisi parranajo ja hikijumppa..? Molemmat stimuloivat ihoa syvältä...

Äänestä

oon aika varma, ettei ne voiteet tms auta velttoon ihoon. ainut ku auttaa on veitsi

Äänestä

Kyllä on hyviä voiteita ja vitamiineja millä lähtee rokotukset kun et ole vielä mikään ikäloppu tupakka ei hyväksi jos polttaa mutta ei välttämättä puukkokaan koita hyvät voiteet auttaa joka päivä päivä voide ja yö voide soittele niin voin kertoa mikä 0407010236

Äänestä
  • Ps kirjoitus virhe roikkuu ei rokotus hih

    Äänestä

Hei
Minulla on suositella sellaista ihanaa tuotetta kuin ageloc tru face essence duet.
Maksaa, mutta tuloksia sillä saa

Äänestä

Ota seerumi päivittäiseen käyttöön. Kokeile jotakin laatutuotetta, esim. Biotherm tai Lancome.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ambur kirjoitti:

hei

Olen 46-vuotias nainen, jonka ongelmana eivät ole rypyt vaan ihon veltostuminen (poskien alaosa, kaulan alue).
Onko tälle mitään tehtävissä? Onko joku oikeasti saanut jostain voiteesta apua tällaiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu