Sain joskus 25v sitten lahjaksi korusetin, mihin kuuluu kaulakoru ja korvakorut. Koru on kyyneleen muotoinen ja siinä on punainen kivi. Olen hukannut suunnittelijan nimilapun siitä rasiasta, mutta hän oli suomalainen. Setti maksoi markoissa 1100 mk.
Harkitsin myymistä, kun en käytä niitä, joten tietääkö kukaan mistä voi kysellä hinta-arviota? Vai käännänkö markat vain euroiksi. Korut on käytettä parisen kertaa.
Antakaas neuvoja
laatikkotavaraa
3
264
Vastaukset
- laatikkotavaraa
Ovat siis kultaa myös.
Sen arvo on 289 euroa.
- laatikkotavaraa
Eli käännän markat euroiksi..ok. Kiitos vastauksesta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311352
- 1011044
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89954Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25947Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat305828- 99803
- 37683
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56638Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140603