Mistä löytyisi miehille tarkoitettuja ohuita sukkia? Hakusessa siis todella ohuet, esim. naisten 20den. Nilkkasukkia vastaavat. Päivän kun jalat on turvakengissä niin paksut sukat ei ole hyvät pitemmän päälle.
Ohuet sukat
5
537
Vastaukset
- Itselläjalassa
Kokeileppas bambusukkia, saatat yllättyä. Ovat hyvin epähiostavat jalassa.
- utfytdfuyfyjcf
Eihän kukaan kiellä ostamasta naisten ohuita nilkkasukkia, jos vain riittävän suurta kokoa löytyy tai venyy riittävästi (ainakin 43 numeron jalkaan sopii).
- jaloillemukavuutta
Katselin naisten nilkkasukkia mutta isoin koko oli 41 mutta jos kerran menee 43 numeron jalkaan niin täytyypi ostaa naisten sukkia koska miesten sukkavalikoimasta ei vastaavia löydy. Kiitos tiedosta.
- Sukkanen
Minä olen käyttänyt jo vuosia naisten (vaimoni) ohuita polvisukkia. Enimmäkseen mustia, tai harmaita.
- Yksi_kokeilija
Polvisukat ihonvärisinä on huomaamattomat. Nilkkasukissa tuo reuna näkyy, ja kaikki tajuaa ne naisten sukiksi. Koko ei merkitse noissa mitään, ne kyllä venyy. Isompaan jalkaan jää vaan vähän alemmas.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5519153Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1656274Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3785326Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli724811Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s1004421Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664093SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha2064027- 1042124
- 1141558
- 531096