YLEN "journalismin" taso on tässä!

http://areena.yle.fi/1-3062355

Yle veroa. Naiivi pissis jankkaa epäolennaisuuksia.
Kyllä on taso ihan olematon ylen ohjelmissa.

"Mähän oon se tässä joka kysyy"
Ei hyvää päivää!
Järkyttävä juontaja.
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuka haluaa "auttaa jatkuvasti" omaa lompakkoansa keventämällä?
Haluaako juontaja "auttaa näin"?

"Mikä sun mielest olis jees?"

Ei hyvää päivää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tämän_vuoksi_maksamme kirjoitti:

http://areena.yle.fi/1-3062355

Yle veroa. Naiivi pissis jankkaa epäolennaisuuksia.
Kyllä on taso ihan olematon ylen ohjelmissa.

"Mähän oon se tässä joka kysyy"
Ei hyvää päivää!
Järkyttävä juontaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu