Vanha setä pussailee nuorta naista

http://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/201705312200175463_vd.shtml

Ällöttävää tuollainen. Miksi naiset haluaa paneskella vanhoja patuja.
13262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

No ehkä sen charmin ja statuksen takia. Siitähän muistetaan kuuluttaa päivittäin.

Äänestä

Mun naisystävänikin on 27 vuotta minua nuorempi. Muttei toki mikään 37 kurppa :D :D :):):)

Äänestä

Se on tosi rakkautta silloin kun naisella pussatessa singahtaa jalka tuolla tavalla koukkuun.

Äänestä

Tosi ihanaa nähdä nuorta lempeä. Tällainen vanhempikin nainen ihan herkistyy.

Äänestä

Ei nainen halua mitään kakaraa. Alle 40 v miehet on lapsellisia kakaroita.

Äänestä
  • Sitten on syytä ottaa kaappi. Se on wanha, se oli Titanicillakin.

    Äänestä

  • Sinä olet vain harakka.

    Äänestä

Luonnollinen asia ja kaunis rakkaustarina. :)

Ei kai aloittaja ole kateellinen? :)

1Äänestä

Tuo 37v haaska saisi olla onnellinen, että Hasselhofilla on mieltymys ikääntyneisiin naisiin. Hänen komeudellaan saisi parikymppisiäkin.

2Äänestä

Nainen on jo 37 vuotias. Eli hän elää niitä viimeisä vuosiaan jolloin ylipäätänsä miehet voivat häneen naisena vielä ihastua, toki ei tällöin enää 37 vuotiaat miehet, mutta jotkut vanhemmat 50 miehet voivat vielä oikeasti ihastuakin häneen. Tätä tällaista ei suominaiset ymmärrä, eivätkä nimenomaan haluakkaan ymmärtää. Suominaiset haluavat bailata kuin teinit niin kauan kuin heillä vähänkin kysyntää nuorten lailla bailaavien ja panorinkejä pitävien miesten keskuudessa on.

2Äänestä
  • Ja sen jälkeen kun vanhalla ravurilla ei ole enää niin paljon kysyntää niin onkin aika siirtyä eläkkeelle ravurin hommista ja etsiä hyvä tallipaikka ja hoitaja. :D

    Äänestä

Tuossa on kyse statuksesta. Mies on julkkis ja suosittu , nainen tavallinen kaduntallaaja jolla on käynyt tuuri että päässyt julkkiksen panopatjaksi.

1Äänestä

Eikös tuo David Hasselhoff olisi ollut muutenkin vähän liian pitkä sulle, kun olet kerran mieltynyt lyhyisiin miehiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pillujen--asiantuntija kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/201705312200175463_vd.shtml

Ällöttävää tuollainen. Miksi naiset haluaa paneskella vanhoja patuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu