Mitä ajatuksia herättää 30v neitsyt

A)nainen

b)Mies
10216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

A) Arvokas ja kunniallinen nainen
B) Säälittävä ja mielenvikainen nössö

1Äänestä

Ei mitään. Asia on jokaisen oma.

Äänestä

a ja b) varnaan jotain nörttejä, ehkä a- tai demiseksuaaleja

Äänestä

A)
Vaihtoehto 1: Pahasisuinen vanhapiika.
Vaihtoehto 2: Tiukkapipoinen uskovainen.
Vaihtoehto 3: Ruma kuin s****na.
Vaihtoehto 4: Kaikkea edellä mainittua.

B)
Vaihtoehto 1: Peräkamaripoika.
Vaihtoehto 2: Pölynimurikauppiaalta näyttävä omituinen höpöttäjä takatukkineen ja kalapuikkoviiksineen. Pesii kesäisin tanssilavoilla, hakee jokaista naista tanssimaan ja sössöttää kaikkien korvaan saman iskurepliikin. Pumppaa tanssiessaan naisen kättä kuin yrittäisi saada kaivosta vettä nousemaan.
Vaihtoehto 3: Huonoryhtinen hc-nörtti, joka on kadottanut itsensä lautapeli/scifi/roolipelimaailmaansa, eikä ole tajunnut, että naisiakin on olemassa.

1Äänestä
  • Kuulun ryhmään 3, eikä kyse ole tajuamisesta, en vain kerta kaikkiaan saa sitä pystyyn fotorealistisen 3d-naisen kanssa, nehän haisevatkin ihan mädälle kalalle ja niitä nussiessa liha lätkyää vastenmielisesti. Lihamaailma ei ole meikäläistä varten!

    Äänestä

A) Hyveellinen ja kunniallinen nainen, valitettavasti jo rupsahtanut homevittuinen vanhapiika, mutta 16 vuotta sitten olisi ollut parasta mahdollista tyttöystävä- ja puolisomateriaalia kunnon miehelle.

B) Surkea epämies, jonka on syytä pitää häpeällinen vammansa omana tietonaan, jos ei halua koko maailman pilkan kohteeksi.

Äänestä

a) Nuorena ja kauniina olisi ollut äärimmäisen arvokas ja kunniallinen nainen, 30 ikäneitona ei herätä mielipiteitä suuntaan eikä toiseen.

b) Jos kyseessä on komea mies, joka on neitsyt omasta tahdostaan esim. uskonnollisen vakaumukset takia niin ok, mutta jos kyseessä on ruma mies ja sen takia neitsyt niin suosittelen hänelle ehdottomasti kunniallista itsemurhaa.

Äänestä

Nainen voi olla neitsyt omaa nirsouttaa kun ei saa sitä komeinta miestä. Mies on neitsyt vain ulkonäkönsä takia että on liian ruma että kukaan nainen kiinnostuisi.

Äänestä
  • Se on luonnonvalintaa. Kaikki urokset ei koskaan pääse parittelemaan, ja hyvä niin.

    Äänestä

a) vahva, itsenäinen nainen, joka kulkee omia polkujaan
b) säälittävä luuseri ja runkkari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaaa kirjoitti:

A)nainen

b)Mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu