Petturit ja valehtelijat suorassa lähetyksessä.

Petturit ja valehtelijat tekevät suorassa lähetyksessä itsestään sankareita. Äänestäjät on petetty. Tuon hallituksen voi vetää nyt vessanpöntöstä alas, kun perussuomalaisten paskasakki on liittynyt samaan rosvojoukkoon. Ei jatkoon! Toi hallitus ei jatka toimintaansa pitkään. Se hajoaa väkisinkin tuolla laastarilla.
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Petturien trio. Kukaan ei tunnu edes yrittävän väittää, että siinä ollaan isänmaan asialla tai siinäpä rehti porukka.

Äänestä

äänsestäjiä on petetty.Kaikkien hallituspuolueitten kannalta jos tässä tilanteessa . ei vaaleja järjestetä.Persut voi kusettaa oikein kunnolla hallitusta koska polittinene lupaus on täyttä ihteesä ei toimi juridisesti.tällä liikkeellä on kaikki liemessä sataa vain vih,vas laariin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7547958477986 kirjoitti:

Petturit ja valehtelijat tekevät suorassa lähetyksessä itsestään sankareita. Äänestäjät on petetty. Tuon hallituksen voi vetää nyt vessanpöntöstä alas, kun perussuomalaisten paskasakki on liittynyt samaan rosvojoukkoon. Ei jatkoon! Toi hallitus ei jatka toimintaansa pitkään. Se hajoaa väkisinkin tuolla laastarilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu