kulmasoutu käsipainoin

Voitteko kertoa tai laittaa linkin missä näytetään millainen on kulmasoutu käsipainoilla? Ei oikein ole vielä asianmukainen slangi hallussa
5556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos vois laittaa sen linkin vaikka tuolta www.exrx.net sivulta, jos se sieltä löytyy.

Äänestä

..on muuten yks parhaita selkäliikkeitä mitä on.
Jos haluat kunnon selän vedä käsipainoilla ja anna vipuvarsikoneiden olla ihan vaan paikallaan..
Jari Leinokin taisi aikoinaan vedellä 125kg:n
käsipainoilla!!

Äänestä

Koita tehdä myös tangolla! Erittäin hyvä massaliike yläselälle. Älä vedä käsillä vaan yläselän lihaksilla. Lavat mahdollisimman yhteen ja alhaalla kunnon venytys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noob kirjoitti:

Voitteko kertoa tai laittaa linkin missä näytetään millainen on kulmasoutu käsipainoilla? Ei oikein ole vielä asianmukainen slangi hallussa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu