Espanjankielinen tanssibiisi

Kukahan esittää ja mikä biisi? Alkaa instrumentaalisella basson jytkeellä ja mies laulaa hyvin iskevästi jotain esposito totta ( tai sinnepäin). Eikä siis kyseessä Justin Bieber Despacito.
72347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

lauletaanko siinä jotai"suomela suomela" tms.. ite etin sitä..eikä oo desposito

Äänestä
  • Tää sun suomela taitaa olla Súbeme la radio (Enrique Iglesias). En tosin löydä siitä espositoa, mutta jos eap3 tulisi sillä autetuksi.

    Äänestä

  • stardust09 kirjoitti:

    Tää sun suomela taitaa olla Súbeme la radio (Enrique Iglesias). En tosin löydä siitä espositoa, mutta jos eap3 tulisi sillä autetuksi.

    Voi kiitos tää on just se...

    Äänestä

Deorro feat. Elvis Crespo: Bailar?

Äänestä

Eipä ollut. Kiitos yrityksestä. Vielä toivon, että joku tunnistaisi.

Äänestä

Luis Fonsi ja Daddy Yankee.
Biisin nimi on;Despacito

Äänestä

Ihana biisi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saltyship kirjoitti:

Kukahan esittää ja mikä biisi? Alkaa instrumentaalisella basson jytkeellä ja mies laulaa hyvin iskevästi jotain esposito totta ( tai sinnepäin). Eikä siis kyseessä Justin Bieber Despacito.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu