Radio Nostalgia

Mikähän biisi soi Radio Nostalgialla 24.6.2017 klo 15:11 tai 15:13? Rumpukomppi oli aika suoraviivainen ja loppua kohden nopeutu sekä huuliharppua soitettiin.

Biisit.info sivulla ei kyllä löytynyt kyseistä biisiä. Jyväskylän lähettyvillä kuulin radiosta.
3152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaupallisten radioasemien nettisivut ovat järjestään paskoja. Kuuntelijoita ei haluta palvella edes julkaisemalla luettelot soitetuista levyistä.

Äänestä

Ai ettei ollut Fleetwood Mac - Don't stop ? Kumma jos biisit infolla ei näkyisi oikeaa tietoa (tosin kuuntelu heittää vähän outoo live-esitykseen).
Rummut paukkaa rytmiä ja kitaravouvaus kuulostaa melkolailla huuliharpulta.

Äänestä

Aikasemmin kuuntelin myös tuota Fleetwood Maccia, mutta ei tosiaan ole se, vaikka ajankohta osuu samoille kohdille. Kuulosti vanhemmalta biisiltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hessuhd kirjoitti:

Mikähän biisi soi Radio Nostalgialla 24.6.2017 klo 15:11 tai 15:13? Rumpukomppi oli aika suoraviivainen ja loppua kohden nopeutu sekä huuliharppua soitettiin.

Biisit.info sivulla ei kyllä löytynyt kyseistä biisiä. Jyväskylän lähettyvillä kuulin radiosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu