Laitan pukutakin ja pukuhousut, kun yleensä menen vaa tavallisissa vaatteissa sisään, kyllä sitä rahaa pitää tuhlata kunnolla baarissa ja juoda helvetin kovat kännit ja kähmiä naisen tissejä ja perseitä.
Ps. Vähän isompaan clubille menos.
Ps. Vähän isompaan clubille menos.
Vastaukset 13
Vanhimmat
.. Ihan tyypillistä SikaNarsun käytöstä.. Noh, näytät sentään rehdisti kaiken, etkä esitä olevasi muuta, kuin olet.. Niin kuin jotkut NarsuMarsut.. ;P
.. Musta olet "parempi", kuin kierommat LajiKumppanisi.. ;P
Älä huolehfdi, tuollaiset sikanarsut lentää ulos monesta clubista kauniissa kaaressa. Tarvitsee laittaa pokeille koodia, että tason/tunnelman laskija saattaa lauantaina näyttäytyä puvussa, eli jos menet johonkin, älä laita pukua koska saatat saada erityiskohtelua. =P
Viikonloppuisin syrjitään miehiä, naiset saa aina erityiskohtelua. (Jokaisen ravintolan menestyksen salaisuus on massoittain liikkuvat kauniit naiset =D)
.. No Prkl.. Jantterikin on vielä maisemissa heittämässä Legendaa.. ;D.. Oleks Sä joku RavintolaKeisarikin vai Sun Kamut?.. ;P
.. En Uso.. ;D
Karma+tapahtuu.+Karma+on+valinnut+minut+teidän+kiusaksenne+ja+ei+päästä+teitä+helpolla.+Eiköhän+tuo+pumppu+vielä+vähintään+30-vuotta+pumppaa+teidän+kiusaksenne.+=P
En+ole+Seppo+Koskinen+jos+sitä+kysyit,+mutta+sisäänostohinta+on+alle+10%+myyntihinnasta.+Eli+jos+Seppo+pyytää+sulta+7€+tuoppi,+hän+maksaa+siitä?
En nyt ole hirveen moneen kertaa tollasella tavalla lentänyt ulos, vaan vittuilemalla asiakkaille ja portsareille olen lentänyt enemmän pihalle.
Sitten ne naiset ovat aikaisemminkin nauttinut kähmimisestäsi tai sitä ei ole tapahtunut kovinkaan usein. =)
Oletko huomannut ulos lentäessäsi, ettet pääse sisälle seuraavaan lähellä olevaan ravintolaan?
Kyllä olen kyllä huomannut, ja ne varmaan puhuu radiopuhelimilla, että tuota ei päästeta enää sisään tai jotain sellasta.
Radiopuhelimet eivät välttämättä kanna riittävän pitkälle, joillakin saattaa olla virve ilman että pääsevät siihen viranomaisverkkoon. Matkapuhelin toki on se käytännöllisin, naapurissa on tuttu ravintoloitsija ja/tai saman firman poke-palvelut. =)
.. Nyt meni hieman yli YmmärrysKyvyn tuo Kommenttisi.. Mut joo.. Sitä sattuu.. ;D
.. Ja et sinä ainakaan mulle ole kiusana ollut.. ;D
Oikeaa toimintaa jos haluaa naisen ja parisuhteet. Kannattaa opetella olemaan luontevasti yökerhoelämässä jotta voi tehdä tuttavuutta ja vaikutuksen naiseen. Kun nainen näkee että olet luontevasti omassa elementissäsi tälläisessä ympäristössä, hän saattaa jopa kiinostua ja mahdollisesti pääset tekemään tuttavuutta myös yökerhoelämän ulkopuolella. Tämä voi sitten johtaa jopa parisuhteeseen.
Jaa. Mielestäni voi olla negatiivista jos mies näyttää olevan kapakassa omassa elementissään. Parisuhteen kannalta meinaan...
Onnea sitten vaan.
Kiitos.