Argh (ja pari valittua sanaa)

Johanna Kontan tappio oli kylmä veitsi lämpimään sydämeen.

Inhoan sitä, että olen varma lopputuloksesta.

😬
5113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Johanna Kontan nännit ovat kuin kutsu imeväiselle tiukan asun alla.

Voi tätä visuaalista riemua.

😁

Äänestä
  • Jos verrataan sauvakävelijä Pauli Aalto-tätinän nänneihin näitä vuorovaikutusnännejä, niin kyllä siitä yhden Allerin voi pokata.

    😁

    Äänestä

  • Teknodonna kirjoitti:

    Jos verrataan sauvakävelijä Pauli Aalto-tätinän nänneihin näitä vuorovaikutusnännejä, niin kyllä siitä yhden Allerin voi pokata.

    😁

    Tällainen "huippumoderni" ajatus määrittelee lähinnä Paulin pään sisällön, ei esmes tämän palstan antia.

    Saati sen tuottajia.

    😁

    Äänestä

Jos saisin Euron jokaisesta lukemastani Teknodonnan kirjoituksesta, niin voisin maksaa psykiatrin jota ilmiselvästi tarvitsen.

Äänestä
  • No joo. Aloitus sai uuden merkityksen, kun tajusin että siinä lukikin TAPPIO, eikä TAPPO. Eli nännit ovat edelleen keskuudessamme.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teknodonna kirjoitti:

Johanna Kontan tappio oli kylmä veitsi lämpimään sydämeen.

Inhoan sitä, että olen varma lopputuloksesta.

😬

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu