Käänny homoksi tai kristityksi

niin turvapaikka on taatu. Tai ainakin semmoinen buumi on nyt päällä nuorilla Irakilaismiehillä.
265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eilen hetero tänään homo. Eilen muslimi tänään kristitty. USKOTTAVAA. No suvakkeihin kyllä uppoaa.

Äänestä

Homous on tutkittavissa lääketieteellisesti mutta se saattaa aiheuttaa kipua. Toinen varmakonsti on tehdä testi kahden virkamiehen valvonnassa. Jo nämä vaihtoehdot saanevat harkitsemaan kääntymistä. Kristityksi kääntyminen taasen estää lopullisesti matkustelut moniin maihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikkeanekeksii kirjoitti:

niin turvapaikka on taatu. Tai ainakin semmoinen buumi on nyt päällä nuorilla Irakilaismiehillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu