Kysymys naisille

fyffuggjgjgi

Minkä maalainen mies on mielestänne ihanin, hellin, komein ja seksikkäin ?

17

514

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen288

      Missään kansalaisuudessa kaikki eivät ole ihania ja helliä. Kun puhutaan pelkästä ulkonäöstä niin sekarotuiset ehdottomasti parhaimman näköisiä. Kun saa parhaat ulkonäkögeenit monesta eri rodusta niin on huippu ulkonäkö!
      Jos nyt jotain kansalaisuuksia pitää mainita niin venäjä, libanon
      Mutta black&white mixit parhaita..sitten kun siihen saa mukaan vielä jotain kaukaasian verta niin tulee kaunista jälkeä

      • äärimmäisen-ruma

        >>>Kun saa parhaat ulkonäkögeenit monesta eri rodusta niin on huippu ulkonäkö!<<<

        Näin sekarotuisena naisena on pakko kommentoida, että mun kohdalla tuo ei ainakaan pidä paikaansa vaan mulla on ihan päinvastoin. Sain kummaltakin vanhemmaltani ne rumimmat ominaisuudet ja jos sekään ei riittänyt niin kaivettiin jostain kauempaa joltain rumalta sukulaiselta lisää rumuutta, että musta tulisi varmasti jokaikisesta kohtaa ruma.

        Vaikka äitini onkin suomalainen niin silti on äärimmäisen ruma hänkin. Isä oli ainakin mieheksi maskuliininen ja komea, mutta se ei vaikuttanut mun ulkonäköön muuta kuin negatiivisesti tehden musta äärimmäisen ruma ja maskuliinisen. Onhan äitini toki osasyyllinen rumuuteni koska sairaaloisena ja rumana ei omannut tarpeeksi rakennuspalikoita lapsen tekoon. Kun olin kohdussa en siis saanut äidiltäni mitään rakennuspalikoita tyttölapsen normaaliin ulkoiseen olemukseen. Multa puuttui kaikkki kuten gollageeni, estrogeeni jne. joten jouduin kaivamaan sitten isäni koko olemuksen itseeni eli sain täysin MIEHEN luuston, lihaksiston ja ihon sekä ilmeisesti myös isäni testosteronitkin.

        Äidiltä sain sitten ne KAIKKI rumimmat ominaisuudet, mutta en niitä muutamia positiivisia ominaisuuksia mitä olisin häneltä halunnnut, kuten karvaton iho ja pienempi kengännumero. Isäni voimakasrakenteisuus ja maskuliinisuus on periytynyt isältäni mulle suoraan ja äidin syy että en saanut äidiltäni tarpeeksi estrogeenia, jotta olisin syntynyt normaalin näköiseksi naiseksi. Eli se äidin normaali estrogeenitaso olisi normalisoinut mun ulkonäköäni femiinisemmäksi.

        Moni tyttö muistuttaa isäänsä paljonkin, mutta on silti isänsä näköinen femiinisellä tavalla. Harvapa tyttö vaikka isänsä ulkonäön olisikin perinyt niin omaa isänsä eli MIEHEN luustonrakenntetta, ihoa ym. Mä nyt satuin perimään isäni KAIKKI miehiset ominaisuudet tosin mulla ei ole penistä, mutta kaikki muut kyllä. Ja mistäpä sitä femiinisyyttä olisi perinytkään kun sitä ei ollut edes äidillä. Sama juttu siskopuoleni kanssa, meillä on sama äiti, mutta eri isät silti hänkin on äärimmäisen ruma ja maskuliininen joten äidissä se suurin syy ja vika joka meistä teki tällaisia.


      • öåmåm

        Höpsis ! johan nyt juttuja. Olet vain liian kriittinen itseäsi kohtaan.


    • portuguese

      Suomimies tietty, siis fiksut yksilöt. Ei öykkärit ja rasistiset örvelöt. Portugalilainen mies on ihana. Hellä ja huomaavainen. Yleensä ihan kivan näköinenkin.

    • Ehdottomastiparas--

      Suomalainen!

    • notällainen

      Ihan suomesta löytyy kotimainen herkku eräs Marco.H. Tunnettu basisti/laulaja eräästä tunnetusta suomalaisesta bändistä. Hellyydestä en tiedä, mutta ulkoisesti saa ainakin meikäläisellä hellät tunteet aikaan.

    • Mansikkaunelmainen

      Onhan noi useimmat irakilaiset hyvännäköisiä. Tummia, mutta ei liian. Laittavat yleensä itseensä, käyvät tiuhaan parturissa, kulmat ja parta on siistinä. Moni tykkää hirveesti pelata futista ja näkyyhän se kropassa. Kelpais 😘

    • ihkuuuuuuu

      Irakilaiset ovat kyllä syötävän ihania... Kelpais mullekkin...

    • ihdsjsbdks

      Ranskalaiset ja italialaiset.

    • nobojoj

      Jenkit on kans aika ihania samoin Britit. En tiennytkään että Briteissä on niin komeita ja siististi pukeutuneita miehiä, ennenkuin vasta nyt kävin siellä. Ihan wow !

    • ööööööeeeeeeee

      onpa typerä kysymys. ihania miehiä löytyy varmasti joka mantereelta.

    • Suomipoikaparas

      Kyllä se suomipoika on,vaikkakin jotkut kotimaan uroot voisi vähän ottaa mallia ulkomaalaisista siinä mielessä,että antaisivat naisen tuntea kuinka ovat ylpeitä naisestaan.

    • suomion

      Tämä on helppo: suomalaiselle miehelle minä tyttö se vaan aina lämpeen. :)

    • TäälläMielipide

      Tietenkin ihka Savolainen sellainen vaalea pitkäkutrinen ja pitkä kiehkura vaalea pujoparta ja jos on vielä lumoava ääni ja soittelee bassoa . . kätevä sellainen mies :)

    • mielip

      suomalainen tai pohjoismaalainen

    • Mielestäni mies joka on ystävällinen ja hyvä suustaan on ihanin. Hyvän luonteen kautta hänestä tulee komea ja seksikäs silmissäni.

    • Xwrc

      Latino tai meksikaani

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      164
      4246
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      441
      3241
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2118
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1780
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1178
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1023
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1005
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      24
      931
    9. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      906
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      71
      879
    Aihe