http://www.menaiset.fi/artikkeli/ajankohtaista/ihmiset/riina_maija_palander_jos_kalle_hyppaa_vieraissa_se_ei_ole_minulta
"– Jos menen baariin, saan sieltä halutessani pari miestä mukaan tuosta vain. En voi koko ajan miettiä, hyppääkö Kalle vieraissa. Ja jos hyppää, minkäs minä sille voin? "
Hieno nainen. Pitääkö ryhmäseksistä, kun saa 2 miestä mukaan tuosta vaan.
Harmittaa, vaikka hän osaa 8 kieltä, työpaikan saaminen on kiven alla.
"– Jos menen baariin, saan sieltä halutessani pari miestä mukaan tuosta vain. En voi koko ajan miettiä, hyppääkö Kalle vieraissa. Ja jos hyppää, minkäs minä sille voin? "
Hieno nainen. Pitääkö ryhmäseksistä, kun saa 2 miestä mukaan tuosta vaan.
Harmittaa, vaikka hän osaa 8 kieltä, työpaikan saaminen on kiven alla.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olisi kiva tavata Riina baarissa yksin, tai kaverin kanssa.
Bimbohan tuo on, selkeä bimbo. Ja julkkumulkkutyrkky miehensä on heppinsä ympärillä pyörivä turhake. Kuka oikeasti jaksaa noista olla kiinnostunut? Eihän noilla ole yhtään mitään järkeväää sanottavaa saatika annettavaa. Lapsia käy sääliksi, kun on noin kahjot vanhemmat.
Kalle kyllä muistuttaa kyttyräselkäistä pihatonttua. Tonttutytötkö siitä tykkää?
Tuota naista pistäisin jokaiseen kolmeen!
Vai saalistajia ? Osuu keskiaikaisten kulttuurien örkkeihin ja narsisteihin
Onpas narsistiselta vaikuttava tyyppi. Eihän tuollainen mieskuvaus pidä paikkaansa kuin narsistien kohdalla nimenomaan. Samoin on naisten kohdalla.
Onkohan Riina-Maija niitä feminatseja? Aikooko ehkä pyrkiä eduskuntaankin feminatsien listoilta?
Mitä he.....ttiä se kenellekkään kuuluu,mitä herrasväki Palander touhuaa ihme kyylääjiä.
Itsehän nämä julkisuustyrkyt tarjoavat tekemisensä median kautta maailmalle. Totta helvetissä se kuuluu sitten kaikille, jotka sattuvat tästä tyrkkypariskunnasta lukemaan tai näkemään.
Harvassa ovat varmasti sellaiset, joiden mielestä tämä pariskunta on ihan kiva suomalainen pari. Sitä saa, mitä tilaa. Palanderit ovat tilanneet lokaa päälleen.
No kun se kuuluu kun ne selvittävät kaikissa mahdollisissa tiedoitusvälineissä tekemisiään.
Seksiä on hyvä harrastaa mahdollisimman paljon
Kyllä saa käydä aivan samalla tavalla vieraissa kuin tämä kaikkein korkeimmassa poliittisessa asemassa oleva Elon Simppa.
Ryhmäseksi on ihanaa