Mitäs ätmit tekee viikonloppuna? Ette varmaan harrasta seksiä ainakaan.
Viikonloppu
kaikysyäsaa
14281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Viina ja piereskely. Jälkimmäinen on mukavaa touhua.. aahhh.. Kai siitä muutkin saa tykätä ku MyLMyR
Voisin kertoa yhden jutun jonka mylmyri kertoi mulle privaatisti. Aion nyt rikkoa luotttamuksen ja kertoa että se tykkää paskantaa prm:n suuhun :D
Jaa. Mitähän se altavastaaja siihen mahtaa sanoa?
Erikoiset mielikuvituksen jutut sulla. Mut Sä oot se palstojen kakka ja purtu tyyppi 😁 Ootko Minkäikäinen ku nuo jutut kiinnostaa yleensä alle 5 vuotiaita 🙂
Vaikee sen on enää mitään sanoa kun vahinko on jo suussa.
Mulla on 14cm muna, enkä tiedä yhtään mitä teen sillä
Juokaa nyt viinaa että saatte naisia.
En tiedä mitä ätmit tekee, mutta minä lähden ryyppäämään ihan just kohta. Minä en yleensä juo alkoholia ja vielä harvemmin juon itseäni humalaan enkä koskaan ollut oikeasti kännissä. Mutta tänään kuulkas laulun sanoin:
https://www.youtube.com/watch?v=ZMzBrarqlGA&sns=em
Lasketaanko runkkaus seksiksi?
Viinaa, Pleikkaa, Runkkausta.
Taidan käydä katsomassa tuon Dunkirk-leffan teatterissa, näyttäisi olevan maksamisen arvoinen leffa sotaleffoista kun tykkään erityisesti..
Olin naisen kanssa treffeillä tänään. Nainen sanos että jatkoa luvassa joten haaveilen pillun saamisesta jo viikon sisään.
No mitä muuta Turkuun kuuluu?
MT-potilas peris ainakin näkyy olleen palstalla eri hahmojensa muodossa. Ettei vaan olisi psykoosissa taas.